Autobaterie 70Ah Varta Blue Dynamic E23

Autobaterie 70Ah Varta Blue Dynamic E23 Autobaterii můžete vyzvednout na prodejnách v Náchodě a na Praze 9. Kurýrem ani Českou poštou autobaterie... více informací »
Autobaterie 70Ah Varta Blue Dynamic E23
Značka: Varta
2 620 Kč
Ověřit dostupnost
Autobaterie 70Ah Varta Blue Dynamic E23 Autobaterii můžete vyzvednout na prodejnách v Náchodě a na Praze 9. Kurýrem ani Českou poštou autobaterie...

Autobaterie 70Ah Varta Blue Dynamic E23 Autobaterii můžete vyzvednout na prodejnách v Náchodě a na Praze 9. Kurýrem ani Českou poštou autobaterie nezasíláme, protože z hlediska přepravních služeb se jedná o nebezpečný náklad. Jedná se o ideální volbu pro moderní vozy všech tříd, které jsou náročnější na spotřebu elektrické energie. Autobaterie série Blue Dynamic jsou nejprodávanější ze všech tří sérií, které Varta vyrábí. Svým výkonem a životností se vyrovnají originálním autobateriím a mnohdy je i předčí. Autobaterie Varta Blue Dynamic využívají moderní technologii PowerFrame® (specifické uspořádání vnitřní mřížky), které zabraňuje korozi, prodlužuje životnost autobaterie a poskytuje dostatek energie pro studený start. Ve srovnání s běžnými konvenčními bateriemi mají autobaterie řady Varta Blue Dynamic až dvojnásobnou životnost. Veškeré autobaterie dodáváme vždy plně nabité a připravené k okamžitému použití. Přesné technické specifikace autobaterie 70Ah Varta Blue Dynamic E23 naleznete výše pod záložkou „Parametry“. Neodolatelný výrobek Autobaterie 70Ah Varta Blue Dynamic E23 můžete koupit bezprostředně tu na stránkách zařazený v sekci autobaterie varta. Připravili jsme ještě podobné produkty ve zmiňované sekci ve výprodejové akci. U nás nabízíme více, podívejte se také na další prověřené zboží od značky Varta. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Ve slevě tento výrobek Autobaterie 70Ah Varta Blue Dynamic E23 od kvalitní značky Varta jde pořídit momentálně na našich stránkách ve slevě. Nyní za 2 620 Kč.