Autolékárnička textilní Auto Hotárek

Složení autolékárny odpovídá nejnovější vyhlášce MDaS ČR č. 206/2018 Sb., příloha č. 12, část B Obvaz hotový s 1 polštářkem (šíře... více informací »
Autolékárnička textilní Auto Hotárek
Značka: P. R. C.
99 Kč
Ověřit dostupnost
Složení autolékárny odpovídá nejnovější vyhlášce MDaS ČR č. 206/2018 Sb., příloha č. 12, část B Obvaz hotový s 1 polštářkem (šíře...

Složení autolékárny odpovídá nejnovější vyhlášce MDaS ČR č. 206/2018 Sb., příloha č. 12, část B

  • Obvaz hotový s 1 polštářkem (šíře min. 8 cm, savost min. 800g/m2) 3 ks
  • Obvaz hotový se 2 polštářky (šíře min. 8 cm, savost min. 800g/m2) 3 ks
  • Náplast hladká cívka (velikost 2,5cm x 5m, min. lepivost 7 N/25 mm) 1 ks
  • Obinadlo škrtící pryžové (60 x 1250 mm) 1 ks
  • Nůžky zahnuté (se sklonem) v antikorozní úpravě se zaoblenými hroty – délka min. 14 cm 1 ks
  • Isotermická fólie (rozměry min. 200 x 140 cm) 1 ks
  • jednorázové latexové rukavice

 

POZOR!
Od 1. 10. 2018 není nutné uvádět dobu expirace. Pokud je doba expirace uvedená, nebere se na ni ohled. Autolékárničku nebo jednotlivé komponenty je třeba vyměnit pouze v případě, že dojde k porušení obalu jednotlivých komponentů nebo je některý z nich použit.

Připravili jsme si pro Vás článek, který průběžně aktualizujeme, a vždy v něm najdete aktuální informace ohledně povinné výbavy, složení autolékárničky, motolékárničky a užitečné tipy jak vybavit Vaše auto při cestě do zahraničí.

V článku jsou jmenovitě uvedené jak komponenty povinné výbavy i lékárniček včetně porovnání staršího obsahu s tím aktuálním.

Kvalitní a velmi žádaný produkt seženete teď u nás ve známé sekci autolékárničky! Nyní si můžete vybrat unikátní produkty z této oblíbené kategorie za super cenu! U nás vám nabízíme více, prozkoumejte u nás další prověřené produkty od dodavatele P. R. C.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a oblíbený produkt Autolékárnička textilní Auto Hotárek od kvalitního výrobce P. R. C. získáte v naší aktuální nabídce skutečně výhodně. Levně za 99 Kč.