Autoplachta Mobile Garage M

Ochranná plachta na celé auto chrání vozidlo před povětrnostními vlivy celý rok. Je voděvzdorná a odvádí vlhkost z pod plachty. Snadně ji... více informací »
Autoplachta Mobile Garage M
1 540 Kč
Ověřit dostupnost
Ochranná plachta na celé auto chrání vozidlo před povětrnostními vlivy celý rok. Je voděvzdorná a odvádí vlhkost z pod plachty. Snadně ji...

Ochranná plachta na celé auto chrání vozidlo před povětrnostními vlivy celý rok. Je voděvzdorná a odvádí vlhkost z pod plachty. Snadně ji nasadíte a svléknete. 

Díky zvláštní konstrukci a trojvrstvé nepromokavé paropropustné membráně a těžko promokavému paropropustnému materiálu plachta během deště udržuje skoro úplnou těsnost, a zároveň v kladné teplotě okolí odvádí ven vlhkost, která se shromažďuje pod plachtou.

Ochranná plachta auta chrání před korozními důlky, vyblednutím a ztrácením lesku laku a chromovaných elementů. Chrání před většinou rýh a omezuje korozi. Chrání před deštěm (také kyselím), sluncem, prachem, ptačím trusem, lístky a šťávou stormů, sněhem a námrazou.

Plachta dobře pasuje, je upevněná pomocí tradiční vázací pásky se šňůrou po celém vozidlu, která je vyrobena z pevného a hladného materiálu na vnitřní straně.

Oplachtu je třeba položit na čistě auto takovým způsobem, aby černá strana středního pásu byla uvnitř. Pek je třeba maximálně těsně dotáhnout výzací šňůru a pevně ji zavázat.

Materiál: 100% Polyester

Rozměry: délka 400-423 cm, šířka 150-160 cm, výška 148 cm

 

Při výběru plachty se řiďte především tvarem a délkou auta. Nápovědou je fotografie zachycující tvar auta.

  1. Porovnejte tvar svého auta s obrázkem vlevo.
  2. Dalším krokem je změření Vašeho auta. Měřte délku, výšku a obvod auta. Obvod měřte ve výšce nárazníku. Konkrétně u této plachty obvod auta nesmí překročit 1142cm!

Naměřené hodnoty by měly být v následujícím rozmezí:

  • Délka: 400 až 426 cm
  • Výška: 148 cm
  • Obvod: menší nebo rovný 1142 cm

Pokud je naměřená výška nebo délka o několik jednotek centimetrů vyšší nebo nižší než je hraniční hodnota, lze potah i přesto použít. Obvod však musí být vždy stejný nebo menší!

Kvalitní a velmi žádaný produkt Autoplachta Mobile Garage M od známé značky Kegel-Blazusiak máte možnost dostat právě teď za skvělou cenu! Nyní za akční cenu 1 540 Kč.