Autoplachta na hatchback / combi L2

Ochranná plachta na celé auto chrání vozidlo před povětrnostními vlivy celý rok. Je voděvzdorná a odvádí vlhkost z pod plachty. Snadně ji... více informací »
Autoplachta na hatchback / combi L2
1 590 Kč
Ověřit dostupnost
Ochranná plachta na celé auto chrání vozidlo před povětrnostními vlivy celý rok. Je voděvzdorná a odvádí vlhkost z pod plachty. Snadně ji...

Ochranná plachta na celé auto chrání vozidlo před povětrnostními vlivy celý rok. Je voděvzdorná a odvádí vlhkost z pod plachty. Snadně ji nasadíte a svléknete. 

Díky zvláštní konstrukci a trojvrstvé nepromokavé paropropustné membráně a těžko promokavému paropropustnému materiálu plachta během deště udržuje skoro úplnou těsnost, a zároveň v kladné teplotě okolí odvádí ven vlhkost, která se shromažďuje pod plachtou.
Ochranná plachta auta chrání před korozními důlky, vyblednutím a ztrácením lesku laku a chromovaných elementů. Chrání před většinou rýh a omezuje korozi. Chrání před deštěm (také kyselým), sluncem, prachem, ptačím trusem, lístky a šťávou stormů, sněhem a námrazou.
Plachta dobře pasuje, je upevněná pomocí tradiční vázací pásky se šňůrou po celém vozidlu, která je vyrobena z pevného a hladného materiálu na vnitřní straně.

Plachtu je třeba položit na čistě auto takovým způsobem, aby černá strana středního pásu byla uvnitř. Pak je třeba maximálně těsně dotáhnout vázací šňůru a pevně ji zavázat.

Materiál: 100% Polyester

Rozměry: délka 430-455 cm, výška 126-136 cm

 

Při výběru plachty se řiďte především tvarem a délkou auta. Nápovědou je fotografie zachycující tvar auta.

  1. Porovnejte tvar svého auta s obrázkem vlevo.
  2. Dalším krokem je změření Vašeho auta. Měřte délku, výšku a obvod auta. Obvod měřte ve výšce nárazníku. Konkrétně u této plachty obvod auta nesmí překročit 1206cm!

Naměřené hodnoty by měly být v následujícím rozmezí:

  • Délka: 430 až 455 cm
  • Výška: 126-136cm
  • Obvod: menší nebo rovný 1206cm

Pokud je naměřená výška nebo délka o několik jednotek centimetrů vyšší nebo nižší než je hraniční hodnota, lze potah i přesto použít. Obvod však musí být vždy stejný nebo menší!

Kvalitní kousek Autoplachta na hatchback / combi L2 od oblíbené značky se zárukou kvality Kegel-Blazusiak získáte v naší online nabídce za rozumné peníze! Cena již od 1 590 Kč.