Autopotahy Elegance (typ S1)

Univerzální autopotahy Elegance jsou určené především pro rodinné vozy a minivany, které mají ve 2. řadě tři samostatné sedačky (dělené... více informací »
Autopotahy Elegance (typ S1)
580 Kč
Ověřit dostupnost
Univerzální autopotahy Elegance jsou určené především pro rodinné vozy a minivany, které mají ve 2. řadě tři samostatné sedačky (dělené...

Univerzální autopotahy Elegance jsou určené především pro rodinné vozy a minivany, které mají ve 2. řadě tři samostatné sedačky (dělené 1+1+1).

Potah je zhotoven z kvalitní polyesterového tkaniny, která je na vnitřní straně opatřena vrstvou  PUR pěny, která snižuje klouzání potahu po sedadle.

Balení obsahuje 1 potah na sedací a opěrnou část sedadla. Autopotahy na celé auto je třeba zkompletovat dle této tabulky.

Potahy loketních (A1) a hlavových (H1, H2, H3) opěrek je třeba zakoupit samostatně, opět podle tabulky kompatibility.

Pokud uvažujete nad koupí autopotahů, pak platí, že cena odpovídá kvalitě materiálu. Autopotahy Premium řadíme do střední třídy.

Autopotahy Premium disponují pevnější středovou částí, bočnicemi a obecně má látka větší gramáž než u autopotahů třídy Economy a Standard. Boční části autopotahů jsou však stále ze slabší látky než středová sedací a opěrná část autopotahů.

Pokud se chcete o rozdílech mezi univerzálními a přesnými autopotahy dozvědět více, přečtěte si následující článek.

Pokud si nejste jisti s výběrem autopotahů a potřebujete poradit, čím se právě univerzální autopotahy liší od přesných autopotahů, připravili jsme přehledné srovnání.

V přiloženém článku jsou podrobně popsané rozdíly mezi autosedačkami. Zmiňujeme veškeré vlastnosti autopotahů, klady a zápory i doporučení podle toho, jakým způsobem Vaše auto využíváte.

Citroen: Berlingo 2008-, C8, Xsara Picasso
Daewoo: Tacuma
Fiat: Multipla, Ulysse
Ford: Galaxy
Honda: FR-V
Chrysler: Grand Voyager, Voyager
Kia: Carnival

Lancia: Phedra
Mercedes: Viano, Viano Trend, Vito Univan
Peugeot: 1007, 807
Renault: Espace, Scenic
Seat: Alhambra
Toyota: Avensis Verso, Corolla Verso 2004-
VW: Sharan, Touran

Unikátní a oblíbený kus Autopotahy Elegance (typ S1) od skvělé a známé značky Kegel-Blazusiak snadno seženete v aktuální nabídce za parádní cenu. Akční cena 580 Kč.