Autopotahy Profi 1 VW Transporter T5 (1+1)

Autopotahy Profi1 pro užitkové vozy - přední (1+1) Sada obsahuje 2 autopotahy na jednotlivá přední sedadla (viz. foto). Autopotahy jsou šité ze... více informací »
Autopotahy Profi 1 VW Transporter T5 (1+1)
Značka: Petex
699 Kč
Ověřit dostupnost
Autopotahy Profi1 pro užitkové vozy - přední (1+1) Sada obsahuje 2 autopotahy na jednotlivá přední sedadla (viz. foto). Autopotahy jsou šité ze...

Autopotahy Profi1 pro užitkové vozy – přední (1+1) Sada obsahuje 2 autopotahy na jednotlivá přední sedadla (viz. foto). Autopotahy jsou šité ze zátěžové polyesterové tkaniny (100% polyester). Vnitřní strana autopotahů je obšita materiálem z PUR pěny, který zabraňuje klouzání po sedadle, takže se potahy nehrnou a nemačkají. Autopotahy Profi1 lze na 30° prát v pračce. Jsou stálobarevné (odolné proti vyblednutí), odolné vůči oděrkám a také dermatologicky testované. Sady neobsahují potahy na opěrky hlavy, ty je možné zakoupit samostatně zde.   Autopotahy nelze používat ve vozech s bočními airbagy!

Vysoce kvalitní produkt Autopotahy Profi 1 VW Transporter T5 (1+1) od předního výrobce Petex jde koupit právě teď u nás téměř zdarma. Ceny již od 699 Kč.