Autorádio Pioneer DMH-A240BT (dotykové)

Multimediální autorádio Pioneer DMH-A240BT patří mezi 2DIN autorádia. Panel autorádia má velikost 6,2" a je dotykový. Na autorádiu lze naladit... více informací »
Autorádio Pioneer DMH-A240BT (dotykové)
Značka: Pioneer
4 690 Kč
Ověřit dostupnost
Multimediální autorádio Pioneer DMH-A240BT patří mezi 2DIN autorádia. Panel autorádia má velikost 6,2" a je dotykový. Na autorádiu lze naladit...

Multimediální autorádio Pioneer DMH-A240BT patří mezi 2DIN autorádia. Panel autorádia má velikost 6,2″ a je dotykový. Na autorádiu lze naladit stanice v pásmech FM / AM.

K autorádiu je možné bezdrátově připojit telefon přes rozhraní bluetooth a streamovat hudbu přímo z telefonu.

Telefon, případně USB klíčenku je také možné připojit přes USB vstup. Autorádio automaticky nalezne a přehraje hudbu ve formátech MP3, WMA, WAV, nebo AAC. USB vstup je také možné využít pro nabíjení (1,5A)

Autorádio disponuje funkcí zrcadlení obrazovky pro telefony s OS Android. Po propojení přes USB kabel se na obrazovace autorádia zrcadlí obrazovka telefonu (přehrávač hudby nebo multimédií, navigace apod.).

6,2″ barevný dotykový displej dokáže zobrazit videa ve formátech MPEG1, MPEG2, MPEG4 (MP4 / MOV / AVI), DivX video a obrázky ve formátech JPG a BMP.

Součástí balení je externí mikrofon. Po připojení telefonu přes bluetooth lze telefonovat „handsfree“.

Autorádio je možné ovládat pomocí tlačítek na volantu, jsou-li k dispozci.

Na autorádio je také možné napojit zadní prakovací kameru.

Podrobnější informace přímo na stránkách výrobce Pioneer.


Nový produkt Autorádio Pioneer DMH-A240BT (dotykové) můžete dostat nyní tu na webu v oblíbené sekci autorádia! Nyní můžete koupit jiné výrobky ze zmíněné sekce za výborné peníze. To ale ovšem není vše, u nás nabízíme více. U nás najdete další skvělé zboží značky Pioneer. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Výrobce Pioneer vám nabízí prvotřídní sortiment. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí!

Povedený produkt Autorádio Pioneer DMH-A240BT (dotykové) od společnosti se zárukou kvality Pioneer je k dispozici online téměř zdarma. Nyní pořídíte jen za 4 690 Kč.