Autorádio Pioneer SPH-10BT Deluxe (s držákem pro telefon, USB-C a Lightning kabel)

Autorádio Pioneer SPH-10BT patří mezi 1DIN autorádia. Panel má možnost volby barvy podsvícení. Z bezpečnostních důvodů autorádio disponuje... více informací »
Autorádio Pioneer SPH-10BT Deluxe (s držákem pro telefon
Značka: Pioneer
3 890 Kč
Ověřit dostupnost
Autorádio Pioneer SPH-10BT patří mezi 1DIN autorádia. Panel má možnost volby barvy podsvícení. Z bezpečnostních důvodů autorádio disponuje...

Autorádio Pioneer SPH-10BT patří mezi 1DIN autorádia. Panel má možnost volby barvy podsvícení. Z bezpečnostních důvodů autorádio disponuje čelním odnímatelným panelem. Na autorádiu lze naladit stanice v pásmech FM / AM.

Pomocí USB vstupu je možné připojit USB klíčenku nebo telefon a tato zařízení použít jako zdroj pro přehrávání hudby. Autorádio je schopné na zařízeních nalézt a přehrát hudbu ve formátech MP3, WMA, WAV, AAC nebo FLAC. USB vstup je také možné využít pro nabíjení.

Po stažení aplikace Pioneer Smart Sync do iPhonu nebo telefonu s OS Android lze autorádio ovládat pomocí telefonu a naopak. Instalovaná a spuštěná aplikace navíc rozšiřuje funkce autorádia viz. video.

Podsvícení autorádia lze synchronizovat s barevným tématem aplikace Pioneer Smart Sync na telefonu.

Autorádio je možné ovládat pomocí tlačítek na volantu, jsou-li k dispozci.

Více informací na oficiální prezentaci výrobce Pioneer

Maximální výkon 4x 50 W
Počet RCA výstupů 2 páry
Výstupní úroveň RCA2V 2V
Vytahovací klíče 2 ks
Rámeček Ano
Instalační rámeček Ano
Kabeláž Ano
Mikrofon Ano
Pouzdro na čelní panel An

 


Tento výjimečný výrobek máte možnost dostat zrovna na stránkách v oblíbené sekci autorádia. Pořiďte si parádní produkty ve zmiňované rubrice za zcela nejnižší cenu.

Tento velmi žádaný výrobek Autorádio Pioneer SPH-10BT Deluxe (s držákem pro telefon, USB-C a Lightning kabel) od dodavatele s dobrým jménem Pioneer jednoduše můžete pořídit ještě dnes extra se slevou! Výhodně za super cenu 3 890 Kč.