Autožárovka H7 12V 55W PX26d Night Breaker Laser

Oproti běžné halogenové žárovce má o 150% větší svítivost.Na autožárovky se vztahuje záruční lhůta 24 měsíců jako na každé jiné... více informací »
Autožárovka H7 12V 55W PX26d Night Breaker Laser
Značka: Osram
249 Kč
Ověřit dostupnost
Oproti běžné halogenové žárovce má o 150% větší svítivost.Na autožárovky se vztahuje záruční lhůta 24 měsíců jako na každé jiné...

Oproti běžné halogenové žárovce má o 150% větší svítivost.

Na autožárovky se vztahuje záruční lhůta 24 měsíců jako na každé jiné zboží. Vysvícení neboli spotřebování žárovky není důvodem pro reklamaci. Záruka se vztahuje na výrobní chyby a vady materiálu a nikoliv na ukončení životnosti výrobku jeho používáním.

V dokumentu ke stažení napravo je uveden postup posuzování reklamací žárovek OSRAM včetně názorných ukázek.

Velmi žádaný výrobek Autožárovka H7 12V 55W PX26d naleznete přímo tady a teď na našich stránkách v populární kategorii autožárovky! Nyní najdete akční produkty z naší rubriky za výprodejovou cenu. To není vše, u nás nabízíme více! Mrkněte na více kvalitních produktů od výrobce Osram. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Významný dodavatel Osram dlouhodobě nabízí kvalitní výrobky Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce!

Zlevněný produkt Autožárovka H7 12V 55W PX26d Night Breaker Laser od skvělé a známé značky Osram máte možnost dostat v naší nabídce za výhodné peníze! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 249 Kč.