Bridgestone Blizzak W810 ( 175/75 R14C 99/98R 8PR )

Pánem na cestách po celou zimu Mimořádný výkon na sněhu a ledu TOP přilnavost a brzdný výkon za mokra Vybrané rozměry s technologií DriveGuard ... více informací »
Bridgestone Blizzak W810 ( 175/75 R14C 99/98R 8PR )
5 139 Kč
Ověřit dostupnost
Pánem na cestách po celou zimu Mimořádný výkon na sněhu a ledu TOP přilnavost a brzdný výkon za mokra Vybrané rozměry s technologií DriveGuard ...

Pánem na cestách po celou zimu

  • Mimořádný výkon na sněhu a ledu
  • TOP přilnavost a brzdný výkon za mokra
  • Vybrané rozměry s technologií DriveGuard

Pneumatiky Bridgestone Blizzak LM005 poskytují řidičům dokonalou kontrolu nad vozidlem v zimních podmínkách. Zimy jsou rok od roku méně předvídatelné. Extrémní množství srážek, teploty hluboko pod bodem mrazu a v některých oblastech sněžení po mnoha letech. Tato zimní pneumatika nabízí nejlepší přilnavost a brzdný výkon za mokra ve své třídě a také mimořádný výkon na sněhu a ledu.1

Kratší brzdná dráha na sněhu
Kombinace 2D lamel ve středové oblasti a 3D lamel v ramenní oblasti dezénu běhounu je zárukou vynikajícího brzdného výkonu. Díky tomu se zkracuje vzdálenost potřebná k zastavení na zasněžených a zledovatělých silnicích.

Lepší trakce na sněhu
„Cik-cak“ drážky se zkosenými hranami zlepšují přilnavost mezi sněhem v drážkách a na silnici.

1 v brzdění a přilnavosti
Nová technologie výroby nano-selektivní směsi umožňuje lépe rozprostřít siliku ve směsi Nano Pro-tech™, což ve výsledku nabízí nejlepší vlastnosti při brzdění a zatáčení v dané třídě.1 Ty byly otestovány TÜV SÜD a překračují limit vyžadovaný pro kategorii „A“ na energetickém štítku pneumatik EU.


Zlevněný výrobek Bridgestone Blizzak W810 ( 175/75 R14C 99/98R 8PR ) je k sehnání snadno tady na webu ve známé kategorii bridgestone. Nyní získáte nové výrobky ze zmíněné kategorie za zcela nejnižší cenu! Známý dodavatel má prvotřídní sortiment.

Velmi oblíbený produkt Bridgestone Blizzak W810 ( 175/75 R14C 99/98R 8PR ) od známé kvalitní značky Bridgestone lze koupit na našich stránkách teď právě za výhodnou cenu. Aktuálně za super cenu 5 139 Kč.