Bridgestone Blizzak W810 ( 195/70 R15C 104/102R 8PR )

Turanza T005 Nejlepší přilnavost na mokru ve své třídě Mimořádně dobré hodnocení na štítku Výjimečně dlouhá životnost Navržena tak,... více informací »
Bridgestone Blizzak W810 ( 195/70 R15C 104/102R 8PR )
6 092 Kč
Ověřit dostupnost
Turanza T005 Nejlepší přilnavost na mokru ve své třídě Mimořádně dobré hodnocení na štítku Výjimečně dlouhá životnost Navržena tak,...

Turanza T005

  • Nejlepší přilnavost na mokru ve své třídě
  • Mimořádně dobré hodnocení na štítku
  • Výjimečně dlouhá životnost

Navržena tak, abyste měli vše neustále pod kontrolou – dokonce i v náročných jízdních podmínkách. Nabízí nejlepší brzdění a zatáčení ve své třídě i za deštivých dnů.

OPTIMALIZOVANÝ DEZÉN BĚHOUNU
Velkoobjemové drážky v ramenní oblasti zlepšují proudění vody a optimalizované rozmístění mezer ve střední části dezénu je zárukou účinného odvodu vody ze středu pneumatiky přicházejícího do kontaktu s vozovkou. Vyšší odolnost vůči deformaci díky spojům mezi bloky v ramenní oblasti zajišťuje rovnoměrný kontakt ramen s vozovkou během brzdění.

PEVNĚJŠÍ KOSTRA
Jedinečné zpevnění kostry pomocí oceli a odolného polyesteru garantuje vynikající ovladatelnost a nižší valivý odpor. Klesají také emise CO2a spotřeba paliva.

NOVÁ TECHNOLOGIE PŘÍPRAVY SMĚSI
Nová technologie míchání zlepšuje rozložení vysokého obsahu siliky ve směsi Nano Pro-tech™. Díky důmyslné kombinaci dezénu a směsi je dosaženo maximální adheze styčné plochy, což vede ke zlepšení přilnavosti za mokra.


Kvalitní a velmi žádaný výrobek Bridgestone Blizzak W810 ( pořídíte přímo tady na webu zařazený v rubrice bridgestone. Nyní můžete získat ještě jiné produkty ze zmíněné rubriky jednoduše online! Známý výrobce má velmi kvalitní zboží. To ovšem není všechno, náš sortiment je ale široký! Prozkoumejte u nás další kvalitní kousky od značky . Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Unikátní a žádaný produkt Bridgestone Blizzak W810 ( 195/70 R15C 104/102R 8PR ) od výrobce s mnohaletou tradicí Bridgestone jednoduše pořídíte právě teď v naší nabídce výhodně! Ve skvělé akci za 6 092 Kč.