Bridgestone BT023 R ( 170/60 ZR17 TL (72W) zadní kolo, M/C )

Požadujete komfort cestovní pneumatiky spojený s výkonem sportovní pneumatiky? Proč dělat kompromisy? S pneumatikou Battlax BT-45... více informací »
Bridgestone BT023 R ( 170/60 ZR17 TL (72W) zadní kolo
6 329,90 Kč
Ověřit dostupnost
Požadujete komfort cestovní pneumatiky spojený s výkonem sportovní pneumatiky? Proč dělat kompromisy? S pneumatikou Battlax BT-45...

Požadujete komfort cestovní pneumatiky spojený s výkonem sportovní pneumatiky? Proč dělat kompromisy? S pneumatikou Battlax BT-45 získejte to nejlepší z obou světů.

Rozdíl, který pocítíte

Komplexní metoda návrhu pneumatiky společnosti Bridgestone (CTDM – Comprehensive Tyre Design Method) optimalizuje běhoun, profil a konstrukci, přináší vynikající jízdní komfort a citelný rozdíl.

Úplný klid v duši

Vyspělá technologie běhounů Bridgestone zajišťuje naprostou bezpečnost a spolehlivost v mokrých i suchých podmínkách.

Sportovní ovladatelnost

Zažijte napětí z ryzích sportovních výkonů v každé zatáčce. K dispozici v rychlostních kategoriích H a V.

Vynikající konstrukce

Využijte přednosti kvalitní pneumatiky vyrobené v Japonsku dané skutečně všestrannými vlastnostmi diagonální konstrukce.

Překonejte vzdálenosti

Díky technologii Bridgestone využívající duální směs pro přímou jízdu i zatáčení (SACT) poskytuje pneumatika Battlax BT-45 vynikající přilnavost v zatáčkách a zároveň prodlouženou životnost pneumatik.

Exkluzivní produkt Bridgestone BT023 R ( 170/60 ZR17 TL (72W) zadní kolo, M/C ) od předního výrobce Bridgestone jednoduše najdete zde nyní se slevou. Nyní pořídíte od 6 329,90 Kč.