www.autoservisdrevojan.cz

Bridgestone Potenza Race ( 235/35 ZR19 (91Y) XL EVc )

Tento žádaný produkt Bridgestone Potenza Race ( 235/35 ZR19 (91Y) XL EVc ) od dodavatele s dlouholetou historií Bridgestone jednoduše můžete pořídit zrovna za rozumné peníze. Právě nyní za skvělou cenu 8 874 Kč.
EAN: 3286343111611
Bridgestone Potenza Race ( 235/35 ZR19 (91Y) XL EVc )

Využijte výkon svého vozidla s prémiovými pneumatikami Bridgestone Potenza Race. Užijte si vynikající ovladatelnost na suché trati, nejlepší brzdění za sucha a rychlou akceleraci, když se rozsvítí zelená.

Optimalizovaná kontaktní plocha Zajištění homogenního rozložení tlaku a ovladatelnosti.
Můžete mít nejlepší výkon na světě, ale pokud nedokážete optimalizovat kontaktní plochu s povrchem trati, plýtváte energií a ztrácíte drahocenný čas. Naše pneumatiky Potenza jsou navrženy tak, aby redukovaly problematická místa a optimalizovaly účinnost vyrovnáváním tlaku ve styčné ploše.

Hybridní výztuž koruny Pro stabilizovaný výkon při maximálních rychlostech.
Všechny pneumatiky jsou navrženy tak, aby se deformovaly, ale nedílnou součástí konstrukčního řešení musí být i to, jak se deformují při extrémním zatížení – tj. při maximální rychlosti, ať už v přímém směru, nebo v zatáčkách. Naše hybridní vyztužení koruny stabilizuje kostru pneumatiky při rychlosti.

Asymetrický dezén a úhly stěn drážek pro nejvyšší výkon v zatáčkách a brzdný potenciál.
Asymetrický dezén běhounu a úhly stěn drážek zvyšují boční tuhost, čímž maximalizují boční stabilitu a snižují deformaci bloků. Pro konzistentní výkon až do posledního kola.

Sportovní tvar profilu Pro maximalizaci stability a brzdného potenciálu.
Pneumatika musí plnit mnoho požadavků včetně přenosu výkonu a působení brzdných sil. Klíčové je tření, protože pouze ty části pneumatiky, které jsou v kontaktu s vozovkou, mohou poskytnout výkon. Závodní pneumatiky Potenza s větší šířkou a vyšší kontaktní plochou optimalizují brzdný výkon na suchu.

Vysoce odolná směs Ochrana proti abrazi pro delší výdrž na trati.
Semi-slick pneumatiky jsou určeny k jízdě na hranici možností, ale to není důvod, proč by neměly vydržet. Abyste si mohli užívat mimořádnou životnost na trati, jsou závodní pneumatiky Potenza vyrobeny z vysoce odolné směsi, která obsahuje zesílenou siliku, směs pryskyřic a nano zesilení směsi.