Bridgestone Potenza RE 71 RFT ( 235/45 ZR17 N0, runflat )

Hodně žádaný produkt Bridgestone Potenza RE 71 RFT ( 235/45 ZR17 N0, runflat ) od známého předního výrobce Bridgestone jednoduše seženete již dnes za parádní cenu! Cenově vychází na 4 300 Kč. EAN: 3286344928416
Bridgestone Potenza RE 71 RFT ( 235/45 ZR17 N0
4 300 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Speed-Life 2 – Sportovní pneumatika. Užijte si jízdu v horách.

Pro výkonná vozidla střední třídy, luxusní vozy a SUV. Optimální všestranné vlastnosti pro bezpečnou jízdu po celé léto. Kvalita od Semperitu zajišťuje maximální bezpečí, dokonce i v náročných podmínkách. Excelentní brzdný výkon na mokrých vozovkách. Vhodné například pro vozidla VW Scirocco, Peugeot 307 CC a Audi Q3.

  • Excelentní brzdný výkon na mokrých vozovkách
  • Vynikající handling na suchém povrchu
  • Nižší valivý odpor pro lepší kilometrový výkon

Excelentní brzdný výkon na mokrých vozovkách. Velký počet lamel hran zvyšuje vodní disperze, čímž se zvyšuje kontaktní plochu pro přenos síly na silnici. Vaše výhoda: Krátká brzdná dráha i na mokrých površích.

Vynikající handling na suchém povrchu. Tuhé obvodové středové žebro zvyšuje boční tuhost ve středu běhounu, což vede ke snížení deformace dezénu. Vaše výhoda: Vysoká přesnost řízení díky okamžitému přenosu síly, a to i při malých úhlech natočení volantu.

Nižší valivý odpor pro lepší kilometrový výkon. Zlepšený míchací postup „blue silica“ vytváří silnější chemické vazby mezi silikou a kaučukovými polymery. Vyšší kohezní síly mezi molekulami snižují energetické ztráty a zároveň zvyšují odolnost vůči opotřebení  a zlepšují přenos sil. Vaše výhoda: Snížený valivý odpor a zvýšení životnosti plus zachování dobrých brzdných vlastností.