Bridgestone Potenza Sport ( 255/40 R20 (101Y) XL )

Vyrobená pro dlouhotrvající elektrifikovanou ovladatelnost na silnici Pneumatika MICHELIN Pilot Sport EV, vyrobená pro dlouhotrvající elektrifikovanou... více informací »
Bridgestone Potenza Sport ( 255/40 R20 (101Y) XL )
3 595 Kč
Ověřit dostupnost
Vyrobená pro dlouhotrvající elektrifikovanou ovladatelnost na silnici Pneumatika MICHELIN Pilot Sport EV, vyrobená pro dlouhotrvající elektrifikovanou...

Vyrobená pro dlouhotrvající elektrifikovanou ovladatelnost na silnici

Pneumatika MICHELIN Pilot Sport EV, vyrobená pro dlouhotrvající elektrifikovanou ovladatelnost na silnici, zajišťuje ekologickou a tichou jízdu spolu s požitkem z jízdy u elektrických sportovních vozidel.

  • Vysokovýkonná letní silniční pneumatika MICHELIN pro elektrická vozidla
  • Spolehlivá ovladatelnost i při vysokých rychlostech
  • Vynikající přilnavost a bezpečnost na mokrém povrchu, když je nová i opotřebená
  • Ochrana životního prostředí se zachováním maximálního požitku z jízdy
  • Delší dojezd baterie
  • Snížení hlučnosti pro tišší jízdu

Využijte s jistotou plný potenciál vašeho vysokovýkonného elektrického vozidla
Pneumatika MICHELIN Pilot Sport EV, inspirovaná dědictvím ze závodů Formule E, zaručuje spolehlivou ovladatelnost díky tuhosti v zatáčkách vyšší o 10 % i při vysokých rychlostech. Vychutnejte si dlouhotrvající přilnavost na mokrém povrchu díky směsi pryže ElectricGrip s tužší středovou částí dezénu, která zajišťuje efektivní přenos točivého momentu. Využijte v létě celý potenciál vašeho elektrického vozidla se zachováním vynikající bezpečnosti.

Chraňte životní prostředí, a přitom si vychutnejte maximální požitek z jízdy
Udělejte něco málo pro životní prostředí díky dlouhotrvající ekologické sportovní pneumatice. MICHELIN Pilot Sport EV využívá technologii MaxTouch Construction, která zajišťuje maximální kontakt s vozovkou a rovnoměrné rozložení sil při akceleraci, brzdění a zatáčení a prodlužuje tak životnost běhounu. Jedná se o CO2 neutrální pneumatiku v okamžiku prodeje – součást finančního programu Michelinu, který podporuje projekty zaměřující se na pohlcování nebo eliminaci emisí C02. Jezděte déle a chraňte přitom životní prostředí.

Energická jízda na delší vzdálenosti
Dojeďte dál se svým vysokovýkonným elektrickým vozidlem díky pneumatice MICHELIN Pilot Sport EV, která prodlouží dojezd baterie o 60 kilometrů. Směs pryže GreenPower zaručuje efektivní výkony v oblasti ramenou a tenčí pásy koruny s menším množstvím použitých surovin zvyšují dojezd baterie. Vychutnejte si jízdu bez obav z ujeté vzdálenosti.

Vychutnejte si zvuky okolo díky nižší hlučnosti
Vychutnejte si s tichou pneumatikou MICHELIN Pilot Sport EV snížení úrovně vnímaného hluku o 20 %. Tato pneumatika se sníženou hlučností je vybavena technologií MICHELIN Acoustic, která tlumí zvukovou rezonanci. Poslouchejte na svých cestách hudbu, ne zvuky silnice.

Akční výrobek Bridgestone Potenza Sport ( 255/40 R20 (101Y) XL ) s osvědčenou značkou Bridgestone můžete koupit online za akční cenu! Zrovna nyní za cenu 3 595 Kč.