Bridgestone Potenza Sport ( 265/40 ZR21 (105Y) XL )

Turanza T005 Nejlepší přilnavost na mokru ve své třídě Mimořádně dobré hodnocení na štítku Výjimečně dlouhá životnost Navržena tak,... více informací »
Bridgestone Potenza Sport ( 265/40 ZR21 (105Y) XL )
7 256 Kč
Ověřit dostupnost
Turanza T005 Nejlepší přilnavost na mokru ve své třídě Mimořádně dobré hodnocení na štítku Výjimečně dlouhá životnost Navržena tak,...

Turanza T005

  • Nejlepší přilnavost na mokru ve své třídě
  • Mimořádně dobré hodnocení na štítku
  • Výjimečně dlouhá životnost

Navržena tak, abyste měli vše neustále pod kontrolou – dokonce i v náročných jízdních podmínkách. Nabízí nejlepší brzdění a zatáčení ve své třídě i za deštivých dnů.

OPTIMALIZOVANÝ DEZÉN BĚHOUNU
Velkoobjemové drážky v ramenní oblasti zlepšují proudění vody a optimalizované rozmístění mezer ve střední části dezénu je zárukou účinného odvodu vody ze středu pneumatiky přicházejícího do kontaktu s vozovkou. Vyšší odolnost vůči deformaci díky spojům mezi bloky v ramenní oblasti zajišťuje rovnoměrný kontakt ramen s vozovkou během brzdění.

PEVNĚJŠÍ KOSTRA
Jedinečné zpevnění kostry pomocí oceli a odolného polyesteru garantuje vynikající ovladatelnost a nižší valivý odpor. Klesají také emise CO2a spotřeba paliva.

NOVÁ TECHNOLOGIE PŘÍPRAVY SMĚSI
Nová technologie míchání zlepšuje rozložení vysokého obsahu siliky ve směsi Nano Pro-tech™. Díky důmyslné kombinaci dezénu a směsi je dosaženo maximální adheze styčné plochy, což vede ke zlepšení přilnavosti za mokra.


Povedený produkt Bridgestone Potenza Sport ( 265/40 ZR21 (105Y) XL ) naleznete mimo jiné na našem webu v oblíbené sekci bridgestone. Vyhledejte si akční kousky z této populární kategorie ve výhodné akci! Přední výrobce dlouhodobě nabízí skvělé výrobky. Udělejte radost sami sobě! U nás toho najdete mnohem více, u nás v nabídce totiž najdete další prověřené zboží od značky . Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Unikátní kousek Bridgestone Potenza Sport ( 265/40 ZR21 (105Y) XL ) s pečetí kvality od značky Bridgestone získáte v naší internetové nabídce extra se slevou! Teď v akci 7 256 Kč.