Bridgestone R 168 ( 9.5 R17.5 143/141J )

Wintrac Pro Vredestein Wintrac Pro je odpovědí na rostoucí poptávku po ultra-high performance pneumatikách o rozměrech 17 palců a víc. Tato nová... více informací »
Bridgestone R 168 ( 9.5 R17.5 143/141J )
2 255 Kč
Ověřit dostupnost
Wintrac Pro Vredestein Wintrac Pro je odpovědí na rostoucí poptávku po ultra-high performance pneumatikách o rozměrech 17 palců a víc. Tato nová...

Wintrac Pro

Vredestein Wintrac Pro je odpovědí na rostoucí poptávku po ultra-high performance pneumatikách o rozměrech 17 palců a víc. Tato nová zimní pneumatika nedělá žádné ústupky, co se týče výkonu a nabízí maximální přilnavost při zatáčení, krátkou brzdnou dráhu na mokrých silnicích a skvělý handling i ve vysokých rychlostech. Pneumatika Wintrac Pro je k dispozici v rychlostní kategorii Y, takže je vhodná pro použití při rychlostech až do 300 km/h a hodí se pro velkou škálu velikostí. Pneumatika v sobě spojuje atraktivní design (vytvořený ve spolupráci s Giugiarem) a pokročilou technologii.

VÝHODY

  • Maximální přilnavost při zatáčení
  • Krátká brzdná dráha na mokrých cestách
  • Výborná ovladatelnost i při vysokých rychlostech

Tento exkluzivní produkt dostanete také na našich stránkách zařazený v sekci ! Nyní si můžete koupit zcela nové produkty z této oblíbené rubriky za výborné peníze. U nás toho najdete mnohem více, mrkněte na další produkty značky . Výběr toho nejlepšího najdete níže. V očích zákazníků populární značka vám nabízí prvotřídní produkty Přesvědčte se.

Tento kvalitní kus Bridgestone R 168 ( 9.5 R17.5 143/141J ) od odblíbeného výrobce Bridgestone snadno můžete najít zrovna dnes za nejnižší cenu. Stojí teď u nás 2 255 Kč.