Čistič skel Armor All (500 ml)

Účinný čisticí prostředek na skla a okna. Dále je s přípravkem možné čistit keramické obklady, obrazovky, monitory, zrcadla apod. Čistič skel... více informací »
Čistič skel Armor All (500 ml)
Značka: Armor All
169 Kč
Ověřit dostupnost
Účinný čisticí prostředek na skla a okna. Dále je s přípravkem možné čistit keramické obklady, obrazovky, monitory, zrcadla apod. Čistič skel...

Účinný čisticí prostředek na skla a okna. Dále je s přípravkem možné čistit keramické obklady, obrazovky, monitory, zrcadla apod. Čistič skel Armor All lze použít i na tónovaná skla. Tento zlevněný produkt Čistič skel Armor All (500 pořídíte bezstarostně tu na našich stránkách ve známé rubrice sklo. Nyní si můžete koupit ještě podobné produkty ze zmíněné kategorie za extra cenu! Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, u nás vám nabízíme více! U nás najdete další skvělé zboží od výrobce Armor All. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Věhlasný výrobce Armor All pro vás připravuje špičkové produkty. Udělejte radost sami sobě.

Tento vynikající produkt Čistič skel Armor All (500 ml) od přední společnosti Armor All je k získání aktuálně na našich stránkách za výhodné peníze! Nyní nakoupíte za 169 Kč.