Continental ContiEcoContact 5 ( 185/50 R16 81H )

Cooper Zeon CS8 Běhoun s vysoce disperzní silikou: Zajišťuje lepší výkon na mokru a vynikající trakci v suchých podmínkách.... více informací »
Continental ContiEcoContact 5 ( 185/50 R16 81H )
2 009,28 Kč
Ověřit dostupnost
Cooper Zeon CS8 Běhoun s vysoce disperzní silikou: Zajišťuje lepší výkon na mokru a vynikající trakci v suchých podmínkách....

Cooper Zeon CS8

Běhoun s vysoce disperzní silikou:
Zajišťuje lepší výkon na mokru a vynikající trakci v suchých podmínkách.

Vizuální indikátor Wear Square
Umožňuje rychlou kontrolu přibližné zbývající životnosti běhounu pneumatiky a indikuje případné problémy s vyrovnáním kol vozidla.

Struktury tlumící hluk:
Snižuje hluk způsobený interakcí mezi pneumatikou a silnicí – splňuje veškeré současné i budoucí právní předpisy EU ohledně „hluku projíždějících vozidel“

Funkční chrániče příruby ráfku:
Všechny velikosti pomáhají chránit slitiny před poškozením při kontaktu s obrubníkem.

Široká nabídka příslušenství:
K dispozici jsou ráfky ve velikostech od 15″ do 18″ s rychlostními kategoriemi V, W a Y.

Tento nejprodávanější výrobek Continental ContiEcoContact 5 ( 185/50 R16 81H ) jde koupit lehce tu na stránkách ve známé rubrice cooper! Nyní najdete ještě jiné kusy ve zmíněné kategorii za akční cenu! Známý výrobce má v nabídce velmi kvalitní produkty. A to ještě není vše.

Vysoce kvalitní produkt Continental ContiEcoContact 5 ( 185/50 R16 81H ) od našeho předního výrobce Continental k dostání momentálně v naši nabídce za výhodnou cenu! Výhodně za cenu 2 009,28 Kč.