Continental ContiSportContact 2 ( 255/40 ZR19 (100Y) XL MO )

Continental WinterContact TS 860 Nejzkušenější expert na zimu s německou technologií. Jednička ve všech ohledech. Maximální bezpečnost v jakémkovli... více informací »
Continental ContiSportContact 2 ( 255/40 ZR19 (100Y) XL MO )
4 213 Kč
Ověřit dostupnost
Continental WinterContact TS 860 Nejzkušenější expert na zimu s německou technologií. Jednička ve všech ohledech. Maximální bezpečnost v jakémkovli...

Continental WinterContact TS 860

Nejzkušenější expert na zimu s německou technologií. Jednička ve všech ohledech.
Maximální bezpečnost v jakémkovli zimním počasí pro kompaktní středně velké vozy.

Technologie Cool Chili zajistí ty nejlepší brzdné vlastnosti v jakémkoli zimním počasí.
Inovovaná silika směs Maximum Traction Silica Compound zajišťuje vynikající přilnavost za mokra a výrazně tak zvyšuje brzdný výkon. WinterContact TS 860 tak udrží flexibilní jízdní vlastnosti v jakémkoli zimním počasí a bezpečně přenášejí brzdnou sílu na mokrých, zledovatělých i zasněžených vozovkách.

Technologie Liquid Layer Drainage zkracuje brzdnou dárhu na namrzlém a zledovatělém povrchu. 
Nový systém lamel a lamelových kanálků možňuje stálý odvod vody z kontaktní plochy pneumatiky a zajišťuje lepší brzdný výkon na zledovatělých a namrzlých vozovkách. To snižuje riziko zhoršení brzdného výkonu v případě tajícího sněhu a podporuje tak rychlejší brzdění.

Technologie Snow Curve+ zajišťuje bezpečnost v zatáčkách na zasněžené vozovce. 
Nová WinterContact TS 860 posiluje vzájemné propojení povrchu pneumatiky se zasněženým povrchem vozovky prostřednictvím novej technologie Snow Curve+. Vtlačování sněhu do více než 1000 zářezů po celém profilu pneumatiky přináši zvýšenou přilnavost k zasněžené vozovce, a to zejména v zatáčkách.

Vyvinuto v Německu, Continental nabízí prémiové pneumatiky s optimálním brzdným výkonem a bezpečností.

Cool Chili poskytne nejlepší brzdné vlastnosti v jakémkoli zimním počasí.

Dokonale se hodí například pro Audi A4, BMW řady 3 anebo Mercedes Benz C-Class.


Vynikající produkt Continental ContiSportContact 2 ( 255/40 ZR19 (100Y) XL MO ) lze získat právě zde tady na stránkách v populární kategorii continental. Vyhledejte si ještě podobné produkty z této populární sekce za příznivou cenu! Náš sortiment je ale široký, podívejte se taky na další kvalitní produkty od výrobce . Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známý výrobce představuje kvalitní zboží

Tento nejprodávanější produkt Continental ContiSportContact 2 ( 255/40 ZR19 (100Y) XL MO ) od známé společnosti Continental jde koupit v naší internetové nabídce za parádní cenu. Momentálně v akci za 4 213 Kč.