Continental IC 12 ( 18×7.00 -8 125A5 16PR TT NHS )

Van-Grip 2 - Odolná. Vzdoruje zimě. Odolná a houževnatá Pružný zimní expert s jediným cílem: doručit každý náklad po sněhu a ledu na místo... více informací »
Continental IC 12 ( 18x7.00 -8 125A5 16PR TT NHS )
2 536 Kč
Ověřit dostupnost
Van-Grip 2 - Odolná. Vzdoruje zimě. Odolná a houževnatá Pružný zimní expert s jediným cílem: doručit každý náklad po sněhu a ledu na místo...

Van-Grip 2 – Odolná. Vzdoruje zimě.

Odolná a houževnatá

Pružný zimní expert s jediným cílem: doručit každý náklad po sněhu a ledu na místo určení. Vynikající přírůstek do řady zimních pneumatik Semperit s titulem „osvědčeno v Aplách“.Nový směrový dezén slibuje vyšší výkon na zasněžených a mokrých površích, a to i při velkém zatížení. Pro víceúčelová/MPV vozidla, mikrobusy a dodávky. Doručí každý náklad po sněhu a ledu na místo určení.

Kvalita od Semperitu zajišťuje maximální bezpečí, dokonce i v náročných podmínkách. Zlepšený výkon na sněhu. Vhodná například pro vozidla Nissan NV400, Renault Master a Opel Movano.

  • Vysoký počet hran běhounu: lepší výkon na sněhu
  • Směrový dezén se širokými drážkami: dobrý výkon při aquaplaningu
  • Vylepšená kaučuková směs: snížený valivý odpor

Zlepšený výkon na sněhu. Velký počet hran dezénových bloků pro lepší záběrové vlastnosti na zasněžených vozovkách. Vaše výhoda: Výrazně lepší přilnavost a kratší brzdnou dráhu a to i při velkém zatížení.

Dobrá ochrana před aquaplaningem. Směrový dezén se širokými drážkami dobře odvádí vodu z kontaktní plochy. Vaše výhoda: Díky menšímu riziku vzniku aquaplaningu zajišťuje bezpečnou jízdu na mokrých vozovkách a rozbředlém sněhu.

Snížený valivý odpor. Zlepšená běhounová směs pro vynikající přilnavost a nižší valivý odpor. Vaše výhoda: Nižší spotřeba paliva, což přispívá k vyšší ekonomičnosti provozu.

Levný produkt Continental IC 12 ( 18x7.00 -8 125A5 16PR TT NHS ) od výrobce s dlouholetou historií Continental jednoduše můžete získat momentálně na webu za parádní cenu. Aktuálně za 2 536 Kč.
Další produkty z kategorie Semperit