Continental SportContact 6 ( 235/35 ZR19 (91Y) XL )

Kde si bezpečnost a výkon podávají ruku Pocit kontaktu a odezva Pocit jistoty s pneumatikami T31 je výsledkem inovativního designu vzorku běhounu a... více informací »
Continental SportContact 6 ( 235/35 ZR19 (91Y) XL )
2 134 Kč
Ověřit dostupnost
Kde si bezpečnost a výkon podávají ruku Pocit kontaktu a odezva Pocit jistoty s pneumatikami T31 je výsledkem inovativního designu vzorku běhounu a...

Kde si bezpečnost a výkon podávají ruku

Pocit kontaktu a odezva

Pocit jistoty s pneumatikami T31 je výsledkem inovativního designu vzorku běhounu a vylepšením složení. Díky tomu se každý sportovní jezdec cítí bezpečně za jakýchkoli podmínek.

Přilnavost za mokra

Kroky provedené za nízkých teplot a za mokra přímo vycházejí z výzkumu a vývoje na molekulární úrovni, zaměřeného na způsobu vylepšení rozložení křemíku uvnitř pryže.

Sportovní přístup

Poskytuje vyšší přítlak komory díky větší kontaktní ploše ve všech úhlech náklonu, pozdvihuje faktor radosti z jízdy na novou úroveň, protože se podstatně vylepšuje ovladatelnost na suché vozovce.

Řada specifikací

Řada možností pokrývajících všechny moderní nechráněné a sportovní cestovní motocykly včetně zesílených GT specifikací pro těžká cestovní vozidla.

Oblíbený výrobek Continental SportContact 6 ( 235/35 ZR19 (91Y) XL ) od skvělé a známé značky Continental snadno seženete právě teď v naší nabídce za příznivou cenu! Právě lze objednat jen za 2 134 Kč.