Cooper CS7 ( 185/65 R15 88T )

Wintrac Pro Vredestein Wintrac Pro je odpovědí na rostoucí poptávku po ultra-high performance pneumatikách o rozměrech 17 palců a... více informací »
Cooper CS7 ( 185/65 R15 88T )
2 624,74 Kč
Ověřit dostupnost
Wintrac Pro Vredestein Wintrac Pro je odpovědí na rostoucí poptávku po ultra-high performance pneumatikách o rozměrech 17 palců a...

Wintrac Pro

Vredestein Wintrac Pro je odpovědí na rostoucí poptávku po ultra-high performance pneumatikách o rozměrech 17 palců a víc. Tato nová zimní pneumatika nedělá žádné ústupky, co se týče výkonu a nabízí maximální přilnavost při zatáčení, krátkou brzdnou dráhu na mokrých silnicích a skvělý handling i ve vysokých rychlostech. Pneumatika Wintrac Pro je k dispozici v rychlostní kategorii Y, takže je vhodná pro použití při rychlostech až do 300 km/h a hodí se pro velkou škálu velikostí. Pneumatika v sobě spojuje atraktivní design (vytvořený ve spolupráci s Giugiarem) a pokročilou technologii.

VÝHODY

  • Maximální přilnavost při zatáčení
  • Krátká brzdná dráha na mokrých cestách
  • Výborná ovladatelnost i při vysokých rychlostech
Tento výjimečný produkt Cooper CS7 ( 185/65 R15 88T ) od dodavatele s dlouholetou historií Cooper máte možnost dostat na našich stránkách za výhodnou cenu! Právě nyní za 2 624,74 Kč.