Debica Frigo 2 ( 175/70 R14 84T )

Silniční a terénní pneumatika s důrazem na použití na silnici. Vynikající stabilita ve vysokých rychlostech, ovladatelnost,... více informací »
Debica Frigo 2 ( 175/70 R14 84T )
2 808,25 Kč
Ověřit dostupnost
Silniční a terénní pneumatika s důrazem na použití na silnici. Vynikající stabilita ve vysokých rychlostech, ovladatelnost,...

Silniční a terénní pneumatika s důrazem na použití na silnici. Vynikající stabilita ve vysokých rychlostech, ovladatelnost, výkon na mokru a výkon pro všestranné silniční použití byly důvodem, proč tato pneumatika byla vybrána jako originální vybavení pro prestižní, vysoce výkonné značky, jako je BMW a Honda.

Přizpůsobené vlastnosti

Řada Trail Wing vykazuje vynikající výkony mimo silnici přizpůsobené na míru specifickým potřebám konkrétního stroje.

Široká řada

Umožňuje nabídnout k dispozici široké spektrum vzorků, rozměrů, rychlostních kategorií a specifikací OE, od rozměrů pro skútry, až po velké terénní motocykly.

Průlomový design

Postavte se na nový počátek po boku s důvěryhodnou offroadovou technologií Bridgestone, která je optimalizovaná pro všechny možné povrchy a podmínky.

Vynikající konstrukce

Řada Trail Wing, která obsahuje diagonální i radiální konstrukce, si stojí za svou kvalitou, spolehlivostí a výkonem, ať jsou vaše potřeby jakékoliv.

Všestranný specialista

Všestranný výkon, obzvláště na silnici, byl příčinou, že byla pneumatika TW152 vybrána jako OE pro prestižní motocyklové značky, jako je BMW a Honda.

Exkluzivní výrobek Debica Frigo 2 ( 175/70 R14 84T ) od přední společnosti Debica snadno získáte u nás nyní za rozumné peníze. Teď v akci 2 808,25 Kč.