Deflektor kapoty Hyundai Santa Fe 2006-2012

Deflektory kapoty značky HEKO jsou vyrobeny z pružného, avšak pevného plastu s tmavě kouřovým zabarvením. Tvar deflektoru přesně odpovídá masce... více informací »
Deflektor kapoty Hyundai Santa Fe 2006-2012
Značka: Heko
1 560 Kč
Ověřit dostupnost
Deflektory kapoty značky HEKO jsou vyrobeny z pružného, avšak pevného plastu s tmavě kouřovým zabarvením. Tvar deflektoru přesně odpovídá masce...

Deflektory kapoty značky HEKO jsou vyrobeny z pružného, avšak pevného plastu s tmavě kouřovým zabarvením.

Tvar deflektoru přesně odpovídá masce vozu Hyundai Santa Fe, který se vyráběl v letech 2006 až 2012.

Deflektor chrání přední kapotu a čelní sklo před odletujícími kamínky. Dále usměrňuje proudění vzduchu a tím zvyšuje aerodynamiku vozu.

Díky usměrněnému proudění vzduchu dochází méně častěji ke kolizi s létajícím hmyzem a čelní sklo zůstává déle čisté (především v letních měsících).

V neposlední řadě se jedná o luxusní tuningový doplněk, který dodá Vašemu vozu dynamický a moderní vzhled.

Upozornění: Deflektory nejsou homologované.

Obrázkový návod montáže a veškeré díly nutné k montáži jsou součástí balení. K úspěšné montáži Vám stačí pouze křížový šroubovák.

Deflektor se připevňuje pomocí gumových podložek, do kterých se našroubují plíšky ve tvaru L a zaháknou se pod přední kapotu.

Při instalací nedochází k vrtání do kapoty!


Tento designový produkt Deflektor kapoty Hyundai Santa Fe je k sehnání nyní tady a teď na našich stránkách v populární rubrice deflektory kapoty! Najděte si jiné produkty z této sekce na pár kliknutí. To ale ovšem není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc! U nás totiž najdete další kvalitní kousky od výrobce Heko. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Přední výrobce Heko má na skladě top sortiment.

Neodolatelný produkt Deflektor kapoty Hyundai Santa Fe 2006-2012 od našeho předního výrobce Heko snadno naleznete v aktuální nabídce za výprodejovou cenu! Produkt nakoupíte teď u nás za 1 560 Kč.