Deflektor kapoty Lada Niva (4×4, nalepovací)

Deflektory kapoty značky HEKO jsou vyrobeny z pružného, avšak pevného plastu s tmavě kouřovým zabarvením. Tvar deflektoru přesně odpovídá masce... více informací »
Deflektor kapoty Lada Niva (4x4
Značka: Heko
990 Kč
Ověřit dostupnost
Deflektory kapoty značky HEKO jsou vyrobeny z pružného, avšak pevného plastu s tmavě kouřovým zabarvením. Tvar deflektoru přesně odpovídá masce...

Deflektory kapoty značky HEKO jsou vyrobeny z pružného, avšak pevného plastu s tmavě kouřovým zabarvením.

Tvar deflektoru přesně odpovídá masce vozu Lada Niva (4×4).

Deflektor chrání přední kapotu a čelní sklo před odletujícími kamínky. Dále usměrňuje proudění vzduchu a tím zvyšuje aerodynamiku vozu.

Díky usměrněnému proudění vzduchu dochází méně častěji ke kolizi s létajícím hmyzem a čelní sklo zůstává déle čisté (především v letních měsících).

V neposlední řadě se jedná o luxusní tuningový doplněk, který dodá Vašemu vozu dynamický a moderní vzhled.

Upozornění: Deflektory nejsou homologované.

Obrázkový návod montáže je součástí balení.

Jedná o nalepovací deflektor. K montáží není třeba žádné nářadí.

Deflektor je na spodní straně opatřen oboustrannou lepicí páskou. Před nalepením je třeba povrch kapoty důkladně omýt, vysušit a odmastit.

Při instalací nedochází k vrtání do kapoty!


Hodně žádaný výrobek Deflektor kapoty Lada Niva (4×4, nalepovací) lze pořídit nyní tu zařazený v rubrice deflektory kapoty. Nyní si můžete pořídit ještě jiné produkty z této známé rubriky za výborné peníze! To ovšem není vše, náš sortiment je ale široký! U nás totiž najdete další prověřené produkty od výrobce Heko. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Přední značka Heko má kvalitní sortiment.

Tento akční a ve slevě produkt Deflektor kapoty Lada Niva (4x4, nalepovací) od skvělé a známé značky Heko snadno získáte zrovna dneska v bezva akci. Výhodně teď u nás za 990 Kč.