Deflektor kapoty Nissan Qashqai 2007-2010

Deflektory kapoty značky HEKO jsou vyrobeny z pružného, avšak pevného plastu s tmavě kouřovým zabarvením. Tvar deflektoru... více informací »
Deflektor kapoty Nissan Qashqai 2007-2010
Značka: Heko
1 890 Kč
Ověřit dostupnost
Deflektory kapoty značky HEKO jsou vyrobeny z pružného, avšak pevného plastu s tmavě kouřovým zabarvením. Tvar deflektoru...

Deflektory kapoty značky HEKO jsou vyrobeny z pružného, avšak pevného plastu s tmavě kouřovým zabarvením.

Tvar deflektoru přesně odpovídá masce vozu Nissan Qashqai, který se vyráběl v letech 2007 až 2010.

Deflektor chrání přední kapotu a čelní sklo před odletujícími kamínky. Dále usměrňuje proudění vzduchu a tím zvyšuje aerodynamiku vozu.

Díky usměrněnému proudění vzduchu dochází méně častěji ke kolizi s létajícím hmyzem a čelní sklo zůstává déle čisté (především v letních měsících).

V neposlední řadě se jedná o luxusní tuningový doplněk, který dodá Vašemu vozu dynamický a moderní vzhled.

Upozornění: Deflektory nejsou homologované.

Obrázkový návod montáže a veškeré díly nutné k montáži jsou součástí balení. K úspěšné montáži Vám stačí pouze křížový šroubovák.

Deflektor se připevňuje pomocí gumových podložek, do kterých se našroubují plíšky ve tvaru L a zaháknou se pod přední kapotu.

Při instalací nedochází k vrtání do kapoty!

Zcela unikátní výrobek Deflektor kapoty Nissan Qashqai lze získat jednoduše tady na našem webu v oblíbené kategorii deflektory kapoty! Nyní získáte kvalitní produkty ze zmíněné sekce za extra cenu! U zákazníků oblíbená značka Heko svým zákazníkům dodává prvotřídní výrobky

Výjimečný a žádaný produkt Deflektor kapoty Nissan Qashqai 2007-2010 od výrobce Heko máte možnost dostat tady za neuvěřitelně výhodnou cenu! Nyní lze objednat jen za 1 890 Kč.