Držák telefonu a GPS – magnetický, kovový, samolepicí

Držák telefonu a GPS - magnetický, kovový, samolepicí Drážák se pomocí kvalitní oboustranné lepicí pásky 3M nalepí na požadované místo... více informací »
Držák telefonu a GPS - magnetický
Značka: Swissten
295 Kč
Ověřit dostupnost
Držák telefonu a GPS - magnetický, kovový, samolepicí Drážák se pomocí kvalitní oboustranné lepicí pásky 3M nalepí na požadované místo...

Držák telefonu a GPS – magnetický, kovový, samolepicí Drážák se pomocí kvalitní oboustranné lepicí pásky 3M nalepí na požadované místo (nemusí být pouze v autě). Kloubní mechanismus umožňuje nastavit optimální úhel držáku. Celý držák je kovový a velmi robustní. Součástí balení jsou dále 4 železné podložky, které lze vložit pod kryt telefonu. Magnetický držák tak může být použit pro 4 různá zařízení bez nutnosti mezi nimi přehazovat železnou podložku. Pro případ, že Vaše zařízení není osazeno krytem, jsou 2 podložky z jedné strany opatřeny samolepkou. Magnet v držáku nemá vliv na funkce moderních telefonů a nijak jim neškodí! Držák na telefon obdržíte v obalu z recyklovaného papíru, který kopíruje velikost produktu. Tím je zajištěna minimální spotřeba papíru při výrobě obalu. Uvnitř balení naleznete pouze produkt. Žádné plastové a papírové výplně nebo mikrotenové sáčky! Velmi prodávaný produkt můžete sehnat pohodlně tady na stránkách zařazený v sekci držáky a věšáky! Prozkoumejte parádní produkty z této populární rubriky za outletovou cenu.

Velmi oblíbený produkt Držák telefonu a GPS - magnetický, kovový, samolepicí značky Swissten získáte právě teď v nabídce za neuvěřitelně výhodnou cenu. Produkt momentálně prodáváme za 295 Kč.