Držák telefonu s bezdrátovou nabíječkou s teleskopickým ramenem

Držák do auta s bezdrátovým nabíjením SWISSTEN S-GRIP W2-HK3 je určen pro umístění na palubní desku. Držák disponuje rychlým nabíjením s... více informací »
Držák telefonu s bezdrátovou nabíječkou s teleskopickým ramenem
Značka: Swissten
899 Kč
Ověřit dostupnost
Držák do auta s bezdrátovým nabíjením SWISSTEN S-GRIP W2-HK3 je určen pro umístění na palubní desku. Držák disponuje rychlým nabíjením s...

Držák do auta s bezdrátovým nabíjením SWISSTEN S-GRIP W2-HK3 je určen pro umístění na palubní desku. Držák disponuje rychlým nabíjením s výkonem15W. 

Držák je vybaven elektronikou, která detekuje přiložení smartphonu a držák sám telefon upevní. Po stisknutí elektronického tlačítka se telefon opět uvolní. Držák má integrovaný kondenzátor a tak lze smartphon několikrát uvolnit nebo upevnit i po zastavení vozidla a vypnutí motoru. Díky automatickému zavírání se snadno manipuluje se smartphonem jen jednou rukou.

 

Kvalitní a žádaný výrobek Držák telefonu s bezdrátovou nabíječkou s teleskopickým ramenem od výrobce s dlouholetou historií Swissten máte možnost získat právě nyní za outletovou cenu. Produkt momentálně prodáváme za 899 Kč.