Dunlop Grandtrek AT 20 ( 245/70 R17 110S )

Všechny výhody vysoce výkonné pneumatiky optimalizované pro vozy SUV vyšší třídy Vysoký výkon Dopřejte si vysoký výkon při řízení díky... více informací »
Dunlop Grandtrek AT 20 ( 245/70 R17 110S )
7 927 Kč
Ověřit dostupnost
Všechny výhody vysoce výkonné pneumatiky optimalizované pro vozy SUV vyšší třídy Vysoký výkon Dopřejte si vysoký výkon při řízení díky...

Všechny výhody vysoce výkonné pneumatiky optimalizované pro vozy SUV vyšší třídy

Vysoký výkon
Dopřejte si vysoký výkon při řízení díky pneumatice navržené pro hmotnost vozů SUV. Technologie Active CornerGrip a pokročilá závodní směs pomáhají maximalizovat přilnavost a držení stopy. Jízdu si tak můžete opravdu užít.

Zatáčky pod kontrolou
Mějte zatáčky pod kontrolou díky technologii Active CornerGrip. Při zatáčení ve vyšších rychlostech se tlak roznáší rovnoměrně a maximalizuje se tak kontakt s vozovkou, když to potřebujete nejvíc.

Klidná a tichá jízda
Vzorek běhounu je navržen tak, aby snižoval hlučnost. Výsledkem je tišší a pohodlnější cestování.

Ovladatelnost za mokra a odolnost proti aquaplaningu
Běhoun optimalizuje kontakt s povrchem vozovky a zvyšuje ovladatelnost na mokré vozovce. Otevřená část asymetrického dezénu běhounu odvádí vodu a brání aquaplaningu.

Kvalitní a levný produkt Dunlop Grandtrek AT 20 ( 245/70 R17 110S ) od odblíbeného výrobce Dunlop jednoduše můžete sehnat aktuálně na webu za zcela nejnižší cenu. Aktuálně za 7 927 Kč.