Dunlop Sport Maxx RT2 ( 225/55 ZR17 (101Y) XL )

Vynikající přilnavost a citlivost za sucha pro vysoký výkon při sportovní jízdě Výjimečná přilnavost za sucha. Přesné ovládání a odezva.... více informací »
Dunlop Sport Maxx RT2 ( 225/55 ZR17 (101Y) XL )
8 599 Kč
Ověřit dostupnost
Vynikající přilnavost a citlivost za sucha pro vysoký výkon při sportovní jízdě Výjimečná přilnavost za sucha. Přesné ovládání a odezva....

Vynikající přilnavost a citlivost za sucha pro vysoký výkon při sportovní jízdě

  • Výjimečná přilnavost za sucha.
  • Přesné ovládání a odezva.
  • Stabilita při vysoké rychlosti a při zatáčení.
  • Mimořádná přilnavost díky závodní technologii Dopřejte si výjimečnou adhezi k vozovce s pneumatikou Sport Maxx GT.

Směs běhounu s přídavkem závodního černého karbonu má zvýšenou přilnavost a brzdný výkon. Přesné ovládání a odezva Technologie Dunlop Touch kombinuje pokročilé prvky, které umožňují přesné ovládání a citlivost. Díky ploššímu profilu běhounu se do kontaktu s vozovkou dostane větší plocha pneumatiky. Je tak možné přesnější řízení a odezva vozovky. Stabilita při vysoké rychlosti a při zatáčení Pneumatika Sport Maxx GT si udržuje tvar i při dálničních rychlostech, což pomáhá zlepšovat stabilitu a odolnost proti opotřebení. Tlak se roznáší po celé kontaktní ploše. Výsledkem je hladší přechod z přímé jízdy do zatáčky. RunOnFlat Technologie Dunlop RunOnFlat umožňuje pokračovat v jízdě i po proražení či ztrátě tlaku, a to až 80 km při maximální rychlosti 80 km/h.

Bezpečnostní upozornění:

Pneumatiky Dunlop RunOnFlat by měly být používány pouze u automobilů, které jsou navrženy pro jízdu s prázdnými pneumatikami a vybaveny plně funkčním zařízením pro varování při poklesu tlaku v pneumatice, jako je například Dunlop WARNAIR. Neměl by být překročen maximální dojezd 80 km (50 mil) a maximální rychlost 80 km/h (50 mph). Údaje pro jednotlivá vozidla se mohou lišit. Najdete je v příručce k vozidlu.

Akční produkt Dunlop Sport Maxx RT2 ( 225/55 ZR17 (101Y) XL ) od populárního výrobce Dunlop můžete získat právě nyní na našich stránkách skutečně výhodně! Ceny od 8 599 Kč.