Dunlop Sport Maxx RT2 ( 235/45 ZR17 (94Y) )

WinterContact TS 860 S Vynikající výkon na sněhu pro mimořádné potěšení z jízdy Přilnavost a vzájemná souhra mají zásadní roli při trakci a... více informací »
Dunlop Sport Maxx RT2 ( 235/45 ZR17 (94Y) )
9 058 Kč
Ověřit dostupnost
WinterContact TS 860 S Vynikající výkon na sněhu pro mimořádné potěšení z jízdy Přilnavost a vzájemná souhra mají zásadní roli při trakci a...

WinterContact TS 860 S

Vynikající výkon na sněhu pro mimořádné potěšení z jízdy
Přilnavost a vzájemná souhra mají zásadní roli při trakci a akceleraci na zasněžených vozovkách. Díky speciální konstrukci trakčních příčných drážek zůstává dezén vždy flexibilní a lépe se přizpůsobí sněhem pokryté vozovce. Nově vytvořené sněžné lamely také zlepšují sběr a stlačení sněhu v hlavních obvodových drážkách. Tento kontakt značně zvyšuje trakci a komfort handlingu na sněhem pokrytých cestách.

Nejlepší brzdný výkon pro maximální bezpečí v zimě
Tužší prvky dezénu zajišťují větší účinnost pneumatik na suchých zimních cestách, což vede k vyššímu brzdnému výkonu. Bloky dezénu jsou proto odděleny pouze tenkými bočními drážkami, které díky silám působícím během brzdění utváří tuhé žebro. Výsledkem je kratší brzdná dráha, a to obzvlášť při sportovním stylu jízdy v zimních podmínkách.

Skvělý handling na suchu pro přesné řízení
Větší stopa vede k větší kontrole. Z toho důvodu byla pneumatika WinterContact TS 860 S vyvinuta s širšími a většími bloky na vnějším rameni, což zvýšilo její boční tuhost a zvětšilo styčnou plochu. Díky tomu poskytuje maximální kontrolu a přesnost řízení při zatáčení na suchých zimních cestách.

Výjimečně nízký valivý odpor pro snížení spotřeby paliva
Díky kombinaci inovativní směsi, profilu a konstrukce snižuje pneumatika WinterContact TS860 S efektivně valivý odpor a zajišťuje tak úsporu paliva – a to bez toho, aby se tím ohrozila bezpečnost.

Tento oblíbený produkt je dostupný mimo jiné tady u nás zařazený v rubrice continental! Nyní si můžete vybrat ještě jiné produkty z této oblíbené sekce za výborné peníze. U nás nabízíme více, máme v nabídce však také další produkty od výrobce . Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Přední výrobce dlouhodobě dodává špičkové výrobky. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce!

Tento unikátní produkt Dunlop Sport Maxx RT2 ( 235/45 ZR17 (94Y) ) od společnosti s předním postavením na trhu Dunlop lze pořídit právě teď v nabídce za báječnou cenu. Levně za cenu 9 058 Kč.