Falken AZENIS FK510 ( 285/45 R19 111W XL SUV )

Nižší dopad na životní prostředí, a to jak ve fázi výroby, tak i po celou dobu životnosti pneumatiky.Není to slogan nebo... více informací »
Falken AZENIS FK510 ( 285/45 R19 111W XL SUV )
2 142,27 Kč
Ověřit dostupnost
Nižší dopad na životní prostředí, a to jak ve fázi výroby, tak i po celou dobu životnosti pneumatiky.Není to slogan nebo...

Nižší dopad na životní prostředí, a to jak ve fázi výroby, tak i po celou dobu životnosti pneumatiky.

Není to slogan nebo senzacechtivé sdělení, ale dosažený cíl.

Řada „Green Performance“ využívá nové kompozitní materiály a inovativní konstrukce kostry, které znamenají nezměněnou bezpečnost a potěšení z jízdy na suchém i mokrém povrchu a zároveň mají nízký dopad na životní prostředí.

Nanotechnologie používaná k výrobě směsí poskytuje lepší tepelnou stabilitu, menší rozptyl tepla z důvodu tření a tím i nižší spotřebu paliva a nižší emise CO2.

Odstranění vysoce aromatických olejů, které jsou potenciálně škodlivé pro lidi i pro životní prostředí, rovněž zvýšilo bezpečnost výrobních procesů, jakož i snížilo jejich vliv na životní prostředí.

Čistý vzduch

Vyrobena z materiálů šetrných k životnímu prostředí, které minimalizují dopad na životní prostředí, a to jak ve fázi výroby, tak i po celou dobu životnosti pneumatiky.

Upozornění

Interaktivní aplikace volby vozidla vám ukáže pneumatiku Pirelli, která je nejvhodnější pro váš vůz, a to v souladu s technickými vlastnostmi a homologací, a seznam rozměrů, které mohou nahradit původní obutí.

Tyto výsledky jsou poskytnuty JAKO ÚDAJ a PŘED nákupem pneumatik JE NUTNÁ KONZULTACE s prodejcem Pirelli, který prověří technická a právní omezení, která mohou být překážkou pro navrhovanou výměnu.

Kvalitní a oblíbený kus Falken AZENIS FK510 ( 285/45 R19 111W XL SUV ) od značky se skvělou pověstí Falken máte možnost koupit právě teď až neuvěřitelně levně. Právě nyní za 2 142,27 Kč.