Firestone Performer 85 ( 340/85 R24 136A8 XL TL dvojitá identifikace 136B )

Silná v zimě. Pro střední třídu, luxusní vozidla a SUV. Vynikající výkon na sněhu a mokrých vozovkách. Matador je značka s dlouhou tradicí a... více informací »
Firestone Performer 85 ( 340/85 R24 136A8 XL TL dvojitá identifikace 136B )
3 275 Kč
Ověřit dostupnost
Silná v zimě. Pro střední třídu, luxusní vozidla a SUV. Vynikající výkon na sněhu a mokrých vozovkách. Matador je značka s dlouhou tradicí a...

Silná v zimě.

Pro střední třídu, luxusní vozidla a SUV.

Vynikající výkon na sněhu a mokrých vozovkách. Matador je značka s dlouhou tradicí a širokou nabídkou spolehlivých pneumatik. Výborná trakce a brzdný výkon na sněhu. Vhodná například pro vozidla Škoda Octavia, VW Passat a VW Touareg.

  • Výborná trakce a brzdný výkon na sněhu
  • Zlepšené brzdy na mokru a dobrá odolnost vůči aquaplaningu
  • Zlepšený handling na mokru

Výborná trakce a brzdný výkon na sněhu. Agresivní design dezénu, Zig-zag  drážky  a „Z“ system poskytují velké možství příčných drážek a adhezních hran. Sníh je lépe zachycen v dezénu. Vysoký počet záběrových hran – vysoký výkon na sněhu. Výsledkem je výborná trakce a brzdný výkon na sněhu.

Zlepšené brzdy na mokru a dobrá odolnost vůči aquaplaningu. Otevřená vnitřní strana dezénu , obvodové žebro a velmi vyvážená běhounová směs zlepšují brzdný výkon odvod vody. Přínosem pro řidiče jsou zlepšené brzdy na mokru a optimalizovaná odolnost vůči  aquaplaningu.

Zlepšený handling na mokru. Kompaktní ramenní bloky kombinované s novou lamelovou technologií zajištují vysokou tuhost dezénu a dobrý handling na mokru. Benefitem je zlepšený handling na mokru a dobré vedení na sněhu.

Tento žádaný výrobek Firestone Performer 85 ( 340/85 R24 136A8 XL TL dvojitá identifikace 136B ) od výrobce s dlouholetou historií Firestone jednoduše můžete získat u nás nyní ve slevě! Levně za cenu 3 275 Kč.