General Euro Van 2 ( 195/75 R16C 107/105R 8PR )

Ve slevě produkt General Euro Van 2 ( 195/75 R16C 107/105R 8PR ) od spolehlivého výrobce General jednoduše můžete získat u nás teď za neuvěřitelně výhodnou cenu. Nabídky již od 5 471 Kč. EAN: 4032344546834
General Euro Van 2 ( 195/75 R16C 107/105R 8PR )
5 471 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Grabber GT: Skvělá nejen na pohled.

Nově vyvinutá pro rychlá a výkonná vozidla SUV a off-road, Grabber GT je prostě skvělá nejen na pohled.

Zrozena v USA, General Tire nabízí pneumatiky pro všechny typy vozidel, pro všechna roční období a pro všechny terény. Vynikající handling na suché i mokré vozovce. Vhodná například pro vozidla Range Rover Evoque, BMW X5 a Porsche Cayenne.

Pneumatiky pro SUV rychlý a výkonný, pro off road vozidla. Design asimetrický provedení běhounu zajišťuje vynikající jízdní vlastnosti na suchých a mokrých površích a vysoký stupeň bezpečnosti díky vynikající brzdný výkon na mokré vozovce. Harmonická struktura běhounu zajišťuje vysokou úroveň pohodlí tím výrazně snížit vnější hluk odvalování pneumatik

  • Vlastnosti: Asymetrický dezén s tmavými ramenními bloky, včetně křivky 3D
  • Učínky: Struktura modelu pevná a dobře vyvážená
  • Výhody: Vynikající jízdní vlastnosti na mokré i suché vozovce

Vynikající handling na suché i mokré vozovce. Asymetrický dezén s uzavřenými a masivními ramenními bloky, využívající technologie 3D lamel má vliv na tuhou a optimálně vyváženou strukturu dezénu. Přínosem je výborný handling na suchu a mokru.

Vysoký komfort jízdy díky nižší hlučnosti. Uzavřené ramenní bloky a počítačem harmonizovaná skladba dezénu. Protihluková bariéra zabraňuje pronikání hluku. Rovnoměrné opotřebení díky rovnoměrně rozložené tuhosti dezénu. Vysoký jízdní komfort a snížená hlučnost dezénu po celou dobu života pneu.

Excelentní brzdný výkon na mokru. Vysoký počet záběrových hran a lamel přináší zlepšený záběr a brzdný výkon. Výsledkem je velmi vysoká bezpečnost jízdy a dobrý brzdný výkon na mokrém povrchu.

VAI – Visual Alignment Indicator – indikátor nepravidelného opotřebení. VAI umožňuje po ujetí 1000 km zjistit nepravidelné opotřebení a zajistit následnou opravu geometrie. Tím se výrazně prodlužuje životnost pneumatiky.

RTM – Replacement Tire Monitor – indikátor včasné výměny pneu. RTM usnadňuje rozhodnutí pro výměnu pneu, v okamžiku kdy je pneu na konci životnosti se změní nápis z “Replacement Tire Monitor” na  “Replace Tire”.