Gumová vana do kufru Gledring Peugeot 508 2018- (combi)

Gumová vana přesně pasuje do kufru vozu Peugeot 508. Má zvýšený okraj (1,8 cm) po celém obvodu a skvěle chrání interiér i původní koberec v... více informací »
Gumová vana do kufru Gledring Peugeot 508 2018- (combi)
Značka: Gledring
1 090 Kč
Ověřit dostupnost
Gumová vana přesně pasuje do kufru vozu Peugeot 508. Má zvýšený okraj (1,8 cm) po celém obvodu a skvěle chrání interiér i původní koberec v...

Gumová vana přesně pasuje do kufru vozu Peugeot 508. Má zvýšený okraj (1,8 cm) po celém obvodu a skvěle chrání interiér i původní koberec v kufru.

Vany do kufru Gledring mají moderní design a luxusní, hladký vzhled.

Přilnavost materiálu je však velmi vysoká a uložený náklad na vaně pevně drží. Díky prohloubenému vzoru vana efektivně zadržuje vodu i nečistoty.

Vany do kufru Gledring se vyznačují detailním střihem a dokonalým tvarem pro konkrétní auto, v tomto případě Peugeot 508.

Tolerance odchylky od tvaru kufru je méně než 1 mm! Jedná se o výrobek s nejpřesnějším střihem z celého našeho sortimentu.

Rubbasol je nový, inovativní materiál podobný gumě, za jehož kompletní vývoj je zodpovědná firma Gledring. Jeho složení je patentované a pojem Rubbasol je ochrannou známkou.

Materiál je hladký, má velmi jemný povrch a působí luxusním dojmem. Na druhou stranu je pevný a odolný až do té míry, že Gledring poskytuje na všechny vany do kufru prodlouženou záruku 5 let.

Rubassol splňuje normy PAH a REACH na obsah chemických látek. V dnešní době už jsou samozřejmostí testy na hořlavost i zápach, které také splňuje. Materiál je dokonce schválený pro použití v potravinářském průmyslu a může přijít do přímého kontaktu s jídlem.

Vany do kufru Gledring mají ještě jednu konkurenční výhodu oproti podobným produktům. Ke každé vaně lze přikoupit kompatibilní ochranu nárazníku DoggyMat.

Na spodní straně každé gumové vany jsou připravené 2 výlisky, do kterých se DoggyMat zajistí pomocí plastových fixací. Kompletně pak chrání nárazník i hranu kufru při nakládání věcí do zavazadlového prostoru nebo naskakování psa.

Pokud není DoggyMat třeba, lze jej otočit o 180° a umístit do vany. Oba produkty mají stejnou texturu a DoggyMat neruší celkový vzhled vany.

Pro vůz Peugeot 508 je vhodný DoggyMat velikosti XL.

Vpravo naleznete odkaz na článek, kde Vám podrobně přiblížíme, jaké typy gumových nebo plastových van můžete pro své auto pořídit.

Dále popisujeme hlavní výhody i nevýhody jednotlivých typů, které jsou na konci článku shrnuty v přehledné tabulce.

Levný produkt Gumová vana do kufru Gledring Peugeot 508 2018- (combi) je k sehnání bez obtíží na webu umístěný v sekci gumové vany. Vyberte si podobné výrobky ve zmiňované rubrice za outletovou cenu. Mezi zákazníky oblíbený výrobce Gledring vám může nabídnout top zboží. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce. Tím ale naše nabídka nekončí, naše nabídka je široká! Máme v nabídce ovšem další prověřené zboží od značky Gledring. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi oblíbený kousek Gumová vana do kufru Gledring Peugeot 508 2018- (combi) od top výrobce Gledring pohodlně získáte v aktuální nabídce za výhodné peníze. Nyní nakoupíte za 1 090 Kč.