Gumová vana do kufru Gledring Suzuki SX4 S-Cross 2013-2021

Gumová vana přesně pasuje do kufru vozu Suzuki SX4 S-Cross. Má zvýšený okraj (1,8 cm) po celém obvodu a skvěle chrání interiér i původní koberec... více informací »
Gumová vana do kufru Gledring Suzuki SX4 S-Cross 2013-2021
Značka: Gledring
890 Kč
Ověřit dostupnost
Gumová vana přesně pasuje do kufru vozu Suzuki SX4 S-Cross. Má zvýšený okraj (1,8 cm) po celém obvodu a skvěle chrání interiér i původní koberec...

Gumová vana přesně pasuje do kufru vozu Suzuki SX4 S-Cross. Má zvýšený okraj (1,8 cm) po celém obvodu a skvěle chrání interiér i původní koberec v kufru.

Vany do kufru Gledring mají moderní design a luxusní, hladký vzhled.

Přilnavost materiálu je však velmi vysoká a uložený náklad na vaně pevně drží. Díky prohloubenému vzoru vana efektivně zadržuje vodu i nečistoty.

Vany do kufru Gledring se vyznačují detailním střihem a dokonalým tvarem pro konkrétní auto, v tomto případě Suzuki SX4 S-Cross.

Tolerance odchylky od tvaru kufru je méně než 1 mm! Jedná se o výrobek s nejpřesnějším střihem z celého našeho sortimentu.

Rubbasol je nový, inovativní materiál podobný gumě, za jehož kompletní vývoj je zodpovědná firma Gledring. Jeho složení je patentované a pojem Rubbasol je ochrannou známkou.

Materiál je hladký, má velmi jemný povrch a působí luxusním dojmem. Na druhou stranu je pevný a odolný až do té míry, že Gledring poskytuje na všechny vany do kufru prodlouženou záruku 5 let.

Rubassol splňuje normy PAH a REACH na obsah chemických látek. V dnešní době už jsou samozřejmostí testy na hořlavost i zápach, které také splňuje. Materiál je dokonce schválený pro použití v potravinářském průmyslu a může přijít do přímého kontaktu s jídlem.

Vany do kufru Gledring mají ještě jednu konkurenční výhodu oproti podobným produktům. Ke každé vaně lze přikoupit kompatibilní ochranu nárazníku DoggyMat.

Na spodní straně každé gumové vany jsou připravené 2 výlisky, do kterých se DoggyMat zajistí pomocí plastových fixací. Kompletně pak chrání nárazník i hranu kufru při nakládání věcí do zavazadlového prostoru nebo naskakování psa.

Pokud není DoggyMat třeba, lze jej otočit o 180° a umístit do vany. Oba produkty mají stejnou texturu a DoggyMat neruší celkový vzhled vany.

Pro vůz Suzuki SX4 S-Cross je vhodný DoggyMat velikost XL.

Vpravo naleznete odkaz na článek, kde Vám podrobně přiblížíme, jaké typy gumových nebo plastových van můžete pro své auto pořídit.

Dále popisujeme hlavní výhody i nevýhody jednotlivých typů, které jsou na konci článku shrnuty v přehledné tabulce.


Zcela unikátní produkt Gumová vana do kufru Gledring Suzuki SX4 S-Cross pořídíte snadno tady na stránkách ve známé kategorii gumové vany. Získejte ještě podobné produkty z této kategorie za outletovou cenu! Oblíbený dodavatel Gledring dlouhodobě dodává vysoce kvalitní zboží Udělejte si radost! Možná hledáte něco jiného, u nás nabízíme více! Máme v nabídce také další prověřené zboží od značky Gledring. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní výrobek Gumová vana do kufru Gledring Suzuki SX4 S-Cross 2013-2021 od společnosti s dlouholetou tradicí Gledring pohodlně získáte aktuálně za výborné peníze! V akci za cenu 890 Kč.