Gumová vana do kufru Rezaw-Plast Citroen Berlingo 2018- (L1, 5 i 7 míst)

Gumová vana má přesný tvar pro vůz Citroen Berlingo. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před... více informací »
Gumová vana do kufru Rezaw-Plast Citroen Berlingo 2018- (L1
Značka: Rezaw-Plast
1 090 Kč
Ověřit dostupnost
Gumová vana má přesný tvar pro vůz Citroen Berlingo. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před...

Gumová vana má přesný tvar pro vůz Citroen Berlingo. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním nebo před poškozením původního koberce.

Gumové vany do kufru od výrobce Rezaw-Plast mají pro většinu modelů zvýšený okraj (3-4cm), který v případě vylitého nákladu nebo roztátého sněhu bezpečně udrží tekutinu a ochrání interiér vozu.

U modelů aut, které mají dno a hranu kufru v jedné rovině, nemá hrana gumové vany směřující ven z kufru zvýšený okraj a to z toho důvodu, aby při manipulaci s nákladem zvýšený okraj nepřekážel.

Povrch gumové vany má hrubou, protiskluzovou texturu, která do jisté míry brání převáženému nákladu proti samovolnému posouvání v zatáčkách.

Vanu lze  z kufru kdykoliv velmi jednoduše vyjmout. Údržba i čištění je pak velice snadné.

Pokud si nejste jisti s výběrem vany do kufru a potřebujete poradit, čím se právě Rezaw-Plast liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek.

Vpravo naleznete odkaz na článek, kde Vám podrobně přiblížíme, jaké typy gumových nebo plastových van můžete pro své auto pořídit.

Dále popisujeme hlavní výhody i nevýhody jednotlivých typů, které jsou na konci článku shrnuty v přehledné tabulce.

Hodně oblíbený produkt najdete rovněž tady u nás v populární sekci gumové vany! Nyní si můžete pořídit unikátní kousky z této oblíbené sekce ve výprodejové akci! Tato vyjímečná značka Rezaw-Plast vám poskytuje velmi kvalitní sortiment. Přesvědčte se! To ale však není vše, u nás nabízíme více! Prozkoumejte u nás také další kvalitní zboží od dodavatele Rezaw-Plast. Najdete je níže na této stránce.

Super produkt Gumová vana do kufru Rezaw-Plast Citroen Berlingo 2018- (L1, 5 i 7 míst) od známého dodavatele Rezaw-Plast můžete získat online za výhodnou cenu. K sehnání zrovna v akci za 1 090 Kč.