www.autoservisdrevojan.cz

Gumová vana do kufru Rezaw-Plast Citroen C4 2010-2018 (subwoofer v kufru)

Tento skvělý výrobek Gumová vana do kufru Rezaw-Plast Citroen C4 2010-2018 (subwoofer v kufru) od našeho známého výrobce Rezaw-Plast máte možnost sehnat na našich stránkách nyní za báječnou cenu. Produkt koupíte teď u nás za 750 Kč.
EAN: 5900232675760
Gumová vana do kufru Rezaw-Plast Citroen C4 2010-2018 (subwoofer v kufru)
Popis produktu

Gumová vana má přesný tvar pro vůz Citroen C4. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním nebo před poškozením původního koberce.

Gumové vany do kufru od výrobce Rezaw-Plast mají pro většinu modelů zvýšený okraj (3-4cm), který v případě vylitého nákladu nebo roztátého sněhu bezpečně udrží tekutinu a ochrání interiér vozu.

U modelů aut, které mají dno a hranu kufru v jedné rovině, nemá hrana gumové vany směřující ven z kufru zvýšený okraj a to z toho důvodu, aby při manipulaci s nákladem zvýšený okraj nepřekážel.

Povrch gumové vany má hrubou, protiskluzovou texturu, která do jisté míry brání převáženému nákladu proti samovolnému posouvání v zatáčkách.

Vanu lze  z kufru kdykoliv velmi jednoduše vyjmout. Údržba i čištění je pak velice snadné.

Pokud si nejste jisti s výběrem vany do kufru a potřebujete poradit, čím se právě Rezaw-Plast liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek.

Vpravo naleznete odkaz na článek, kde Vám podrobně přiblížíme, jaké typy gumových nebo plastových van můžete pro své auto pořídit.

Dále popisujeme hlavní výhody i nevýhody jednotlivých typů, které jsou na konci článku shrnuty v přehledné tabulce.