www.autoservisdrevojan.cz

Gumová vana do kufru Rezaw-Plast Cupra Formentor 2020- (horní dno i jedno dno)

Zajímavý produkt Gumová vana do kufru Rezaw-Plast Cupra Formentor 2020- (horní dno i jedno dno) od našeho předního výrobce Rezaw-Plast pohodlně nakoupíte v aktuální nabídce v akci. Nabídky od 1 190 Kč.
EAN: 5901165232341
Gumová vana do kufru Rezaw-Plast Cupra Formentor 2020- (horní dno i jedno dno)
Ověřit dostupnost
Značka: Rezaw-Plast
1 190

Gumová vana má přesný tvar pro vůz  Cupra Formentor. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním nebo před poškozením původního koberce.

Gumové vany do kufru od výrobce Rezaw-Plast mají pro většinu modelů zvýšený okraj (3-4cm), který v případě vylitého nákladu nebo roztátého sněhu bezpečně udrží tekutinu a ochrání interiér vozu.

U modelů aut, které mají dno a hranu kufru v jedné rovině, nemá hrana gumové vany směřující ven z kufru zvýšený okraj a to z toho důvodu, aby při manipulaci s nákladem zvýšený okraj nepřekážel.

Povrch gumové vany má hrubou, protiskluzovou texturu, která do jisté míry brání převáženému nákladu proti samovolnému posouvání v zatáčkách.

Vanu lze  z kufru kdykoliv velmi jednoduše vyjmout. Údržba i čištění je pak velice snadné.

Pokud si nejste jisti s výběrem vany do kufru a potřebujete poradit, čím se právě Rezaw-Plast liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek.

Vpravo naleznete odkaz na článek, kde Vám podrobně přiblížíme, jaké typy gumových nebo plastových van můžete pro své auto pořídit.

Dále popisujeme hlavní výhody i nevýhody jednotlivých typů, které jsou na konci článku shrnuty v přehledné tabulce.