Gumová vana do kufru Rezaw-Plast Fiat Tipo 2016- (combi, horní dno)

Gumová vana má přesný tvar pro vůz Fiat Tipo. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním nebo... více informací »
Gumová vana do kufru Rezaw-Plast Fiat Tipo 2016- (combi
Značka: Rezaw-Plast
940 Kč
Ověřit dostupnost
Gumová vana má přesný tvar pro vůz Fiat Tipo. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním nebo...

Gumová vana má přesný tvar pro vůz Fiat Tipo. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním nebo před poškozením původního koberce.

Gumové vany do kufru od výrobce Rezaw-Plast mají pro většinu modelů zvýšený okraj (3-4cm), který v případě vylitého nákladu nebo roztátého sněhu bezpečně udrží tekutinu a ochrání interiér vozu.

U modelů aut, které mají dno a hranu kufru v jedné rovině, nemá hrana gumové vany směřující ven z kufru zvýšený okraj a to z toho důvodu, aby při manipulaci s nákladem zvýšený okraj nepřekážel.

Povrch gumové vany má hrubou, protiskluzovou texturu, která do jisté míry brání převáženému nákladu proti samovolnému posouvání v zatáčkách.

Vanu lze  z kufru kdykoliv velmi jednoduše vyjmout. Údržba i čištění je pak velice snadné.

Pokud si nejste jisti s výběrem vany do kufru a potřebujete poradit, čím se právě Rezaw-Plast liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek.

Vpravo naleznete odkaz na článek, kde Vám podrobně přiblížíme, jaké typy gumových nebo plastových van můžete pro své auto pořídit.

Dále popisujeme hlavní výhody i nevýhody jednotlivých typů, které jsou na konci článku shrnuty v přehledné tabulce.

Tento skvělý produkt máte možnost koupit bez obtíží tady na webu v rubrice gumové vany. Vyberte si ostatní produkty ze zmíněné kategorie za super peníze. To ale však není vše, u nás nabízíme více! Prozkoumejte u nás také více produktů od značky Rezaw-Plast. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Dodavatel Rezaw-Plast vás a vaše blízké obohatí o velmi kvalitní sortiment.

Tento kvalitní kousek Gumová vana do kufru Rezaw-Plast Fiat Tipo 2016- (combi, horní dno) od značky s tradicí a dobrou pověstí Rezaw-Plast je k získání zrovna dneska až neuvěřitelně levně. Pouze nyní za 940 Kč.