www.autoservisdrevojan.cz

Gumová vana do kufru Rezaw-Plast Ford Galaxy 1995-2006 (5 míst)

Kvalitní a velmi žádaný výrobek Gumová vana do kufru Rezaw-Plast Ford Galaxy 1995-2006 (5 míst) od výrobce se zárukou kvality Rezaw-Plast lze získat v naší nabídce za výprodejovou cenu. Právě teď jen za 1 190 Kč.
EAN: 5901165200166
Gumová vana do kufru Rezaw-Plast Ford Galaxy 1995-2006 (5 míst)
Ověřit dostupnost
Značka: Rezaw-Plast
1 190

Gumová vana má přesný tvar pro vůz Ford Galaxy. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním nebo před poškozením původního koberce.

Gumové vany do kufru od výrobce Rezaw-Plast mají pro většinu modelů zvýšený okraj (3-4cm), který v případě vylitého nákladu nebo roztátého sněhu bezpečně udrží tekutinu a ochrání interiér vozu.

U modelů aut, které mají dno a hranu kufru v jedné rovině, nemá hrana gumové vany směřující ven z kufru zvýšený okraj a to z toho důvodu, aby při manipulaci s nákladem zvýšený okraj nepřekážel.

Povrch gumové vany má hrubou, protiskluzovou texturu, která do jisté míry brání převáženému nákladu proti samovolnému posouvání v zatáčkách.

Vanu lze  z kufru kdykoliv velmi jednoduše vyjmout. Údržba i čištění je pak velice snadné.

Pokud si nejste jisti s výběrem vany do kufru a potřebujete poradit, čím se právě Rezaw-Plast liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek.

Vpravo naleznete odkaz na článek, kde Vám podrobně přiblížíme, jaké typy gumových nebo plastových van můžete pro své auto pořídit.

Dále popisujeme hlavní výhody i nevýhody jednotlivých typů, které jsou na konci článku shrnuty v přehledné tabulce.