Gumová vana do kufru Rezaw-Plast Ford Tourneo Custom 2012-2018 (dlouhá verze, za 3. řadu)

Gumová vana má přesný tvar pro vůz Ford Tourneo Custom. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání... více informací »
Gumová vana do kufru Rezaw-Plast Ford Tourneo Custom 2012-2018 (dlouhá verze
Značka: Rezaw-Plast
1 090 Kč
Ověřit dostupnost
Gumová vana má přesný tvar pro vůz Ford Tourneo Custom. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání...

Gumová vana má přesný tvar pro vůz Ford Tourneo Custom. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním nebo před poškozením původního koberce.

Gumové vany do kufru od výrobce Rezaw-Plast mají pro většinu modelů zvýšený okraj (3-4cm), který v případě vylitého nákladu nebo roztátého sněhu bezpečně udrží tekutinu a ochrání interiér vozu.

U modelů aut, které mají dno a hranu kufru v jedné rovině, nemá hrana gumové vany směřující ven z kufru zvýšený okraj a to z toho důvodu, aby při manipulaci s nákladem zvýšený okraj nepřekážel.

Povrch gumové vany má hrubou, protiskluzovou texturu, která do jisté míry brání převáženému nákladu proti samovolnému posouvání v zatáčkách.

Vanu lze  z kufru kdykoliv velmi jednoduše vyjmout. Údržba i čištění je pak velice snadné.

Pokud si nejste jisti s výběrem vany do kufru a potřebujete poradit, čím se právě Rezaw-Plast liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek.

Vpravo naleznete odkaz na článek, kde Vám podrobně přiblížíme, jaké typy gumových nebo plastových van můžete pro své auto pořídit.

Dále popisujeme hlavní výhody i nevýhody jednotlivých typů, které jsou na konci článku shrnuty v přehledné tabulce.


Nový výrobek Gumová vana do kufru Rezaw-Plast Ford Tourneo Custom 2012-2018 (dlouhá verze, za 3. můžete získat také tady a teď na našich stránkách umístěný v rubrice gumové vany! Připravili jsme kvalitní zboží ve zmiňované sekci za extra cenu! Tento vyjímečný výrobce Rezaw-Plast pro své zákazníky prodává prvotřídní výrobky.

Často hledaný kousek Gumová vana do kufru Rezaw-Plast Ford Tourneo Custom 2012-2018 (dlouhá verze, za 3. řadu) od výrobce s dobrým jménem Rezaw-Plast jednoduše můžete získat zrovna dnes napořád výhodně. Výhodně za 1 090 Kč.