Gumová vana do kufru Rezaw-Plast Honda CR-V 2006-2012

Gumová vana má přesný tvar pro vůz Honda CR-V. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před... více informací »
Gumová vana do kufru Rezaw-Plast Honda CR-V 2006-2012
Značka: Rezaw-Plast
990 Kč
Ověřit dostupnost
Gumová vana má přesný tvar pro vůz Honda CR-V. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před...

Gumová vana má přesný tvar pro vůz Honda CR-V. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním nebo před poškozením původního koberce.

Gumové vany do kufru od výrobce Rezaw-Plast mají pro většinu modelů zvýšený okraj (3-4cm), který v případě vylitého nákladu nebo roztátého sněhu bezpečně udrží tekutinu a ochrání interiér vozu.

U modelů aut, které mají dno a hranu kufru v jedné rovině, nemá hrana gumové vany směřující ven z kufru zvýšený okraj a to z toho důvodu, aby při manipulaci s nákladem zvýšený okraj nepřekážel.

Povrch gumové vany má hrubou, protiskluzovou texturu, která do jisté míry brání převáženému nákladu proti samovolnému posouvání v zatáčkách.

Vanu lze  z kufru kdykoliv velmi jednoduše vyjmout. Údržba i čištění je pak velice snadné.

Pokud si nejste jisti s výběrem vany do kufru a potřebujete poradit, čím se právě Rezaw-Plast liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek.

Vpravo naleznete odkaz na článek, kde Vám podrobně přiblížíme, jaké typy gumových nebo plastových van můžete pro své auto pořídit.

Dále popisujeme hlavní výhody i nevýhody jednotlivých typů, které jsou na konci článku shrnuty v přehledné tabulce.


Velmi prodávaný kus Gumová vana do kufru Rezaw-Plast Honda CR-V 2006-2012 je k získání pohodlně na našem webu ve známé sekci gumové vany! Získejte ještě jiné kusy ze zmíněné rubriky za příznivou cenu. To ovšem není všechno, u nás nabízíme více. U nás totiž najdete další prověřené kousky od výrobce Rezaw-Plast. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Oblíbená značka Rezaw-Plast dlouhodobě vyrábí vysoce kvalitní výrobky.

Tento levný produkt Gumová vana do kufru Rezaw-Plast Honda CR-V 2006-2012 od skvělé značky Rezaw-Plast máte možnost koupit právě dnes za akční cenu! Akční ceny již od 990 Kč.