Gumová vana do kufru Rezaw-Plast Honda CR-V 2018- (5 míst, hybrid)

Gumová vana má přesný tvar pro vůz Honda CR-V. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním... více informací »
Gumová vana do kufru Rezaw-Plast Honda CR-V 2018- (5 míst
Značka: Rezaw-Plast
1 290 Kč
Ověřit dostupnost
Gumová vana má přesný tvar pro vůz Honda CR-V. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním...

Gumová vana má přesný tvar pro vůz Honda CR-V. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním nebo před poškozením původního koberce.

Gumové vany do kufru od výrobce Rezaw-Plast mají pro většinu modelů zvýšený okraj (3-4cm), který v případě vylitého nákladu nebo roztátého sněhu bezpečně udrží tekutinu a ochrání interiér vozu.

U modelů aut, které mají dno a hranu kufru v jedné rovině, nemá hrana gumové vany směřující ven z kufru zvýšený okraj a to z toho důvodu, aby při manipulaci s nákladem zvýšený okraj nepřekážel.

Povrch gumové vany má hrubou, protiskluzovou texturu, která do jisté míry brání převáženému nákladu proti samovolnému posouvání v zatáčkách.

Vanu lze  z kufru kdykoliv velmi jednoduše vyjmout. Údržba i čištění je pak velice snadné.

Pokud si nejste jisti s výběrem vany do kufru a potřebujete poradit, čím se právě Rezaw-Plast liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek.

Vpravo naleznete odkaz na článek, kde Vám podrobně přiblížíme, jaké typy gumových nebo plastových van můžete pro své auto pořídit.

Dále popisujeme hlavní výhody i nevýhody jednotlivých typů, které jsou na konci článku shrnuty v přehledné tabulce.

Zcela unikátní výrobek Gumová vana do kufru Rezaw-Plast Honda CR-V 2018- (5 jde sehnat teď na webu v oblíbené kategorii gumové vany! Nyní si můžete vybrat ještě další výrobky ve zmíněné kategorii v bezva akci! To ale není všechno, náš sortiment je široký. Mrkněte na další produkty od značky Rezaw-Plast. Najdete je níže na této stránce.

Diskontní produkt Gumová vana do kufru Rezaw-Plast Honda CR-V 2018- (5 míst, hybrid) od kvalitní společnosti Rezaw-Plast můžete pořídit právě teď v naší nabídce až neuvěřitelně levně! Právě nyní za skvělou cenu 1 290 Kč.