Gumová vana do kufru Rezaw-Plast Hyundai Elantra 2015-2020 (sedan)

Gumová vana má přesný tvar pro vůz Hyundai Elantra. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před... více informací »
Gumová vana do kufru Rezaw-Plast Hyundai Elantra 2015-2020 (sedan)
Značka: Rezaw-Plast
830 Kč
Ověřit dostupnost
Gumová vana má přesný tvar pro vůz Hyundai Elantra. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před...

Gumová vana má přesný tvar pro vůz Hyundai Elantra. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním nebo před poškozením původního koberce.

Gumové vany do kufru od výrobce Rezaw-Plast mají pro většinu modelů zvýšený okraj (3-4cm), který v případě vylitého nákladu nebo roztátého sněhu bezpečně udrží tekutinu a ochrání interiér vozu.

U modelů aut, které mají dno a hranu kufru v jedné rovině, nemá hrana gumové vany směřující ven z kufru zvýšený okraj a to z toho důvodu, aby při manipulaci s nákladem zvýšený okraj nepřekážel.

Povrch gumové vany má hrubou, protiskluzovou texturu, která do jisté míry brání převáženému nákladu proti samovolnému posouvání v zatáčkách.

Vanu lze  z kufru kdykoliv velmi jednoduše vyjmout. Údržba i čištění je pak velice snadné.

Pokud si nejste jisti s výběrem vany do kufru a potřebujete poradit, čím se právě Rezaw-Plast liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek.

Vpravo naleznete odkaz na článek, kde Vám podrobně přiblížíme, jaké typy gumových nebo plastových van můžete pro své auto pořídit.

Dále popisujeme hlavní výhody i nevýhody jednotlivých typů, které jsou na konci článku shrnuty v přehledné tabulce.

Oblíbený a kvalitní produkt můžete dostat bezprostředně tady u nás zařazený v kategorii gumové vany. Pořiďte si parádní produkty z této oblíbené kategorie za parádní cenu! Dodavatel Rezaw-Plast poskytuje top výrobky To ale však není vše, máme toho více! U nás totiž najdete další prověřené produkty od dodavatele Rezaw-Plast. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Hodně povedený produkt Gumová vana do kufru Rezaw-Plast Hyundai Elantra 2015-2020 (sedan) od výrobce se zárukou kvality Rezaw-Plast pohodlně získáte tady a teď právě za výprodejovou cenu. Akční cena 830 Kč.