Gumová vana do kufru Rezaw-Plast Lexus NX300h 2014-

Gumová vana má přesný tvar pro vůz Lexus NX300h. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním... více informací »
Gumová vana do kufru Rezaw-Plast Lexus NX300h 2014-
Značka: Rezaw-Plast
990 Kč
Ověřit dostupnost
Gumová vana má přesný tvar pro vůz Lexus NX300h. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním...

Gumová vana má přesný tvar pro vůz Lexus NX300h. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním nebo před poškozením původního koberce.

Gumové vany do kufru od výrobce Rezaw-Plast mají pro většinu modelů zvýšený okraj (3-4cm), který v případě vylitého nákladu nebo roztátého sněhu bezpečně udrží tekutinu a ochrání interiér vozu.

U modelů aut, které mají dno a hranu kufru v jedné rovině, nemá hrana gumové vany směřující ven z kufru zvýšený okraj a to z toho důvodu, aby při manipulaci s nákladem zvýšený okraj nepřekážel.

Povrch gumové vany má hrubou, protiskluzovou texturu, která do jisté míry brání převáženému nákladu proti samovolnému posouvání v zatáčkách.

Vanu lze  z kufru kdykoliv velmi jednoduše vyjmout. Údržba i čištění je pak velice snadné.

Pokud si nejste jisti s výběrem vany do kufru a potřebujete poradit, čím se právě Rezaw-Plast liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek.

Vpravo naleznete odkaz na článek, kde Vám podrobně přiblížíme, jaké typy gumových nebo plastových van můžete pro své auto pořídit.

Dále popisujeme hlavní výhody i nevýhody jednotlivých typů, které jsou na konci článku shrnuty v přehledné tabulce.

Levný produkt Gumová vana do kufru Rezaw-Plast Lexus NX300h 2014- můžete najít jednoduše tady u nás v oblíbené sekci gumové vany! Nyní můžete získat kvalitní zboží z naší rubriky ve výhodné akci. To však není všechno, náš sortiment je ale široký! Prozkoumejte u nás také další kvalitní produkty od značky Rezaw-Plast. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Levný výrobek Gumová vana do kufru Rezaw-Plast Lexus NX300h 2014- od této skvělé značky Rezaw-Plast snadno můžete sehnat v naší online nabídce výhodně! Akční ceny již od 990 Kč.