www.autoservisdrevojan.cz

Gumová vana do kufru Rezaw-Plast Mercedes E-Class W212 2009-2016 (sedan,plastová přihrádka v kufru)

Kvalitní výrobek Gumová vana do kufru Rezaw-Plast Mercedes E-Class W212 2009-2016 (sedan,plastová přihrádka v kufru) originál od značky Rezaw-Plast máte možnost koupit právě teď v nabídce za parádní cenu. Nabídky od 1 064 Kč.
EAN: 5900232677481
Gumová vana do kufru Rezaw-Plast Mercedes E-Class W212 2009-2016 (sedan
Ověřit dostupnost
Značka: Rezaw-Plast
1 064
Popis produktu

Gumová vana má přesný tvar pro vůz Mercedes E-Class W212. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním nebo před poškozením původního koberce.

Gumové vany do kufru od výrobce Rezaw-Plast mají pro většinu modelů zvýšený okraj (3-4cm), který v případě vylitého nákladu nebo roztátého sněhu bezpečně udrží tekutinu a ochrání interiér vozu.

U modelů aut, které mají dno a hranu kufru v jedné rovině, nemá hrana gumové vany směřující ven z kufru zvýšený okraj a to z toho důvodu, aby při manipulaci s nákladem zvýšený okraj nepřekážel.

Povrch gumové vany má hrubou, protiskluzovou texturu, která do jisté míry brání převáženému nákladu proti samovolnému posouvání v zatáčkách.

Vanu lze  z kufru kdykoliv velmi jednoduše vyjmout. Údržba i čištění je pak velice snadné.

Pokud si nejste jisti s výběrem vany do kufru a potřebujete poradit, čím se právě Rezaw-Plast liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek.

Vpravo naleznete odkaz na článek, kde Vám podrobně přiblížíme, jaké typy gumových nebo plastových van můžete pro své auto pořídit.

Dále popisujeme hlavní výhody i nevýhody jednotlivých typů, které jsou na konci článku shrnuty v přehledné tabulce.