Gumová vana do kufru Rezaw-Plast Nissan Qashqai 2021- (dolní dno)

Gumová vana má přesný tvar pro vůz Nissan Qashqai. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před... více informací »
Gumová vana do kufru Rezaw-Plast Nissan Qashqai 2021- (dolní dno)
Značka: Rezaw-Plast
1 290 Kč
Ověřit dostupnost
Gumová vana má přesný tvar pro vůz Nissan Qashqai. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před...

Gumová vana má přesný tvar pro vůz Nissan Qashqai. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním nebo před poškozením původního koberce.

Gumové vany do kufru od výrobce Rezaw-Plast mají pro většinu modelů zvýšený okraj (3-4cm), který v případě vylitého nákladu nebo roztátého sněhu bezpečně udrží tekutinu a ochrání interiér vozu.

U modelů aut, které mají dno a hranu kufru v jedné rovině, nemá hrana gumové vany směřující ven z kufru zvýšený okraj a to z toho důvodu, aby při manipulaci s nákladem zvýšený okraj nepřekážel.

Povrch gumové vany má hrubou, protiskluzovou texturu, která do jisté míry brání převáženému nákladu proti samovolnému posouvání v zatáčkách.

Vanu lze  z kufru kdykoliv velmi jednoduše vyjmout. Údržba i čištění je pak velice snadné.

Pokud si nejste jisti s výběrem vany do kufru a potřebujete poradit, čím se právě Rezaw-Plast liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek.

Vpravo naleznete odkaz na článek, kde Vám podrobně přiblížíme, jaké typy gumových nebo plastových van můžete pro své auto pořídit.

Dále popisujeme hlavní výhody i nevýhody jednotlivých typů, které jsou na konci článku shrnuty v přehledné tabulce.


Výjimečný výrobek lze získat aktuálně tady u nás ve známé rubrice gumové vany. Nyní můžete získat parádní produkty z této známé sekce za parádní cenu! To však není všechno, u nás vám nabízíme více. Podívejte se také na více produktů od dodavatele Rezaw-Plast. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a levný kousek Gumová vana do kufru Rezaw-Plast Nissan Qashqai 2021- (dolní dno) od této skvělé značky Rezaw-Plast snadno získáte momentálně na našich stránkách za výprodejovou cenu! Cenově vychází na 1 290 Kč.