www.autoservisdrevojan.cz

Gumová vana do kufru Rezaw-Plast Peugeot Expert 2007-2016 (5 míst, délka 172cm))

Žádaný produkt Gumová vana do kufru Rezaw-Plast Peugeot Expert 2007-2016 (5 míst, délka 172cm)) od této skvělé značky Rezaw-Plast můžete nakoupit u nás nyní za výhodnou cenu! Aktuálně za 1 949 Kč.
EAN: 5901165205499
Gumová vana do kufru Rezaw-Plast Peugeot Expert 2007-2016 (5 míst
Ověřit dostupnost
Značka: Rezaw-Plast
1 949

Gumová vana má přesný tvar pro vůz Peugeot Expert / Traveller. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním nebo před poškozením původního koberce.

Gumové vany do kufru od výrobce Rezaw-Plast mají pro většinu modelů zvýšený okraj (3-4cm), který v případě vylitého nákladu nebo roztátého sněhu bezpečně udrží tekutinu a ochrání interiér vozu.

U modelů aut, které mají dno a hranu kufru v jedné rovině, nemá hrana gumové vany směřující ven z kufru zvýšený okraj a to z toho důvodu, aby při manipulaci s nákladem zvýšený okraj nepřekážel.

Povrch gumové vany má hrubou, protiskluzovou texturu, která do jisté míry brání převáženému nákladu proti samovolnému posouvání v zatáčkách.

Vanu lze  z kufru kdykoliv velmi jednoduše vyjmout. Údržba i čištění je pak velice snadné.

Pokud si nejste jisti s výběrem vany do kufru a potřebujete poradit, čím se právě Rezaw-Plast liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek.

Vpravo naleznete odkaz na článek, kde Vám podrobně přiblížíme, jaké typy gumových nebo plastových van můžete pro své auto pořídit.

Dále popisujeme hlavní výhody i nevýhody jednotlivých typů, které jsou na konci článku shrnuty v přehledné tabulce.